Print Friendly, PDF & Email

Chodźmy postrzelać

Motywacje dla zapisania się do klubu strzeleckiego, czy chociażby tylko “postrzelanie” u każdego są różne. Jedni chcą to robić tylko dla rozrywki i ciekawego spędzenia czasu. Są osoby, których napędza rywalizacja sportowa i lubią się systematycznie rozwijać. Bywają rodzice, chcący spędzać więcej czasu ze swoimi dziećmi. Strzelectwo daje taką możliwość, aby porobić coś wspólnie, rozwijać wspólną pasję bez wlepiania wzroku w ekran smartfona. Są też kolekcjonerzy, których fascynuje zbieranie oryginalnych egzemplarzy broni, nie tylko historycznej. Samo jej wyszukiwanie, kompletowanie, gorące dyskusje i wymiana doświadczeń wystarcza, nawet bez szczególnej umiejętności praktycznego posługiwania się bronią. Na pewno jednak dużą część strzelców stanowią ci, którzy myślą o niej jako o dodatkowym środku bezpieczeństwa…

A Rambo zawsze trafiał

Wchodząc w kolejne stopnie “wtajemniczenia” w temacie posługiwania się bronią, każdy świadomy człowiek, prędzej czy później dojdzie do słusznego wniosku, że rzeczywistość jest zgoła odmienna od “amerykańskich filmów”. Nawet strzelanie statyczne z dokładnym celowaniem, nie zawsze daje pożądane rezultaty. Strzały padają nie tam gdzie chcemy, czasem całkiem poza celem. Odrzucamy już koncepcję strzelania “z biodra” czy “w stylu gangsta” jak to widzieliśmy nie raz na filmach. To NIE działa.

Z treningu na trening coraz bardziej rozumiemy ostre zasady bezpieczeństwa. Dociera do nas, że aby mieć wyniki, musimy spędzić dużo czasu ćwicząc, gdzie spora część treningów to strzelanie na sucho, nauka odpowiedniej postawy, nastawienie mentalne, itp.

Najważniejszą refleksją jaką wtedy może do nas dotrzeć jest zrozumienie, że to narzędzie, które mamy w ręku, może pomóc nam w obronie. Ale tylko i wyłącznie wtedy, kiedy będziemy w stanie świadomie go użyć. Inaczej potencjalne skutki mogą być tragiczne.

Co my na to?

W KS LOK Grot Białystok doskonale zdajemy sobie sprawę z tego wniosku. Wiemy że nie da rady nauczyć się poprawnie strzelać samemu z książek czy z youtube’a. Dlatego aby zaadresować powyższy problem, staramy się dostarczać jak najlepsze rozwiązania. W obszarze wykorzystania broni palnej jako narzędzia obrony, jesteśmy zdania, że tylko i wyłącznie profesjonalne szkolenia mogą w jakimś stopniu przygotować nas na sytuacje, które oby nigdy się nie zdarzyły.

Szkolenia, o których mówimy, zakładają, że działamy w pojedynkę, że potencjalna sytuacja będzie nieprzyjemna i zaskakująca. Nie należy się też dziwić, że zawsze rekomendowaną formą obrony będzie unikanie niebezpiecznych sytuacji na tyle na ile to możliwe, a wszelkie objawy “kowbojowania” będą krytykowane. Szkolenia mają na celu jak najlepsze opanowanie obsługi manualnej broni. Wchodzi w to m. in. obsługa ładowania, usuwania zacięć, celowania na różnych dystansach i w różnych postawach. Istotnym elementem szkoleń jest praca w ruchu jak też rozwiązywanie sytuacji które mogą się zdarzyć, np. niemożność używania ręki wiodącej.

Co jeszcze jest bardzo wartościowe, to zwracanie ogromnej uwagi na ekonomikę strzelania, tj. instruktorzy bacznie obserwują każdego z kursantów aby jego strzelanie było skuteczne. Nie zależy nam na wywalaniu “wiadra naboi” do kulochwytu.

Nasi instruktorzy CC4 są współautorami programów szkoleń oferowanych przez Grom Group. Oprócz szkoleń z bronią, niezwykle istotnymi elementami są szkolenia medyczne oraz psychologiczne. Całość ma dostarczyć kompleksowy mindset i umiejętności niezbędne do tego, aby móc powiedzieć – “mam podstawowe kompetencje do tego, aby myśleć o broni palnej jako elemencie skutecznej obrony”. Nie oszukujmy się, aby być w pełni profesjonalnym strzelcem, trzeba poświęcić temu wiele lat w służbach. My możemy zaoferować jedne z najlepszych szkoleń w tym zakresie, dostępnych na rynku cywilnym.

Ścieżka Rozwoju Strzelca – co to takiego?

Sciezka-rozwoju-strzelca

Rozwój w każdej dziedzinie, aby był skuteczny, powinien odbywać się wg konkretnego programu oraz postępy muszą być na bieżąco monitorowane. Kolejne zajęcia powinny być dostosowywane do aktualnego poziomu prezentowanego przez kursantów. Ścieżka Rozwoju Strzelca to cykl szkoleń skonstruowany wg poniższych założeń:

 • szkolenie opiera się na pistolecie, jest to oczywiste ponieważ to naturalne narzędzie do obrony osobistej,
 • kamieniem milowym cyklu szkoleń jest szkolenie z defensywnego użycia broni, czyli kurs teoretyczno-praktyczny na którym poruszane będą aspekty psychologiczne, prawne, rozwiewane mity odnośnie użycia broni oraz prezentowane techniki skutecznej obrony w krótkim dystansie; aby możliwe było przystąpienie do tego etapu, niezbędne jest przygotowanie praktyczne, co umożliwiają kolejne pozycje na naszej “ścieżce”,
 • proponowane szkolenia oznaczamy jako obowiązkowe lub fakultatywne; obowiązkowe są wymagane do przystąpienia do szkolenia “defensywne użycie broni”,
 • szkolenia fakultatywne będą wartościowym dodatkiem do całego procesu szkolenia, pozwalającymi na poszerzenie umiejętności, oprócz wskazanych w programie; proponowane będą warsztaty tematyczne, ale o tym już w trakcie programu, dla jego uczestników

Przejdź do kalendarza szkoleń

Skrócony opis szkoleń pistoletowych:

W ulotce powyżej proponujemy także zajęcia z broni długiej czy snajperskiej. Są to szkolenia dodatkowe, dla chętnych, prowadzone przez specjalistów, bynajmniej nie teoretyków.

Niezwykle ważnym elementem cyklu szkoleń są zajęcia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, które są rozszerzone w stosunku do szkoleń, w których pewnie nie jeden z Was uczestniczył. Wiemy z doświadczeń kursantów z poprzednich edycji, że dzięki takiemu szkoleniu możliwe było uratowanie życia osobie, która uległa poważnemu wypadkowi.

Osoby, które uzyskają stopień umiejętności posługiwania się bronią taki, który wg prowadzącego instruktora będzie wystarczający, będą mogły brać udział w dodatkowych, bardzo atrakcyjnych warsztatach, na którym można będzie postrzelać z wielu, czasem egzotycznych, rodzajów broni, nauczyć się nietypowych technik, potrenować na broni FX, itd.

UWAGA: Warunkiem sprawnego przeprowadzenia szkolenia jest wyrównanie poziomu kursantów oraz ustalenie zasad, szczególnie bezpieczeństwa. Instruktor musi mieć pewność, że wszyscy jednakowo rozumieją to co jest im prezentowane.


Kalendarz szkoleń

kwi
17
sob.
Szkolenie CC4 poziom P0 @ Strzelnica Sportowa Grajewo
kwi 17@9:00 am – 3:00 pm
Szkolenie CC4 poziom P0 @ Strzelnica Sportowa Grajewo | Grajewo | Podlaskie | Polska
Print Friendly, PDF & Email
Grot Białystok oraz CC4 mają przyjemność zaprosić na jednodniowe szkolenie w zakresie podstaw w strzelaniu praktyczno – obronnym.   PISTOLET P0 – SZKOLENIE PODSTAWOWE WYRÓWNUJĄCE   Prowadzący: CC4 Radosław Rogowski  Data: 17 kwietnia 2021 r. Miejsce: ul. Elewatorska 1, Grajewo Ilość uczestników: 8 Godz. Rozpoczęcia: 9:00   Celem szkolenia jest nabycie praktycznych umiejętności bezpiecznego posługiwania się bronią palną w sytuacjach dynamicznych, tj. w ruchu, różnych postawach, z użyciem przesłon. Radzenie sobie z sytuacjami awaryjnymi typu zacięcia, czy niemożność użycia jednej z rąk.   Rejestracja na szkolenie  Zakres szkolenia:
 • warunki bezpieczeństwa obowiązujące podczas zajęć z bronią palną
 • zasady bezpiecznego posługiwania się bronią palną
 • przyjmowanie postawy strzeleckiej – stojąca, klęcząca
 • chwyt, dobycie i przeładowanie broni, zgrywanie przyrządów oraz celowanie
 • praca na języku spustowym
 • wymiana magazynka (awaryjna)
 • doskonalenie ww. umiejętności obsługi i strzelania z broni krótkiej
  Czas trwania – ok. 5 godzin w zależności od liczby uczestników   Są to zajęcia rozpoczynające cykl szkoleń w ramach treningu z wyszkolenia strzeleckiego. Jest to również szkolenie wyrównujące dla osób z większym doświadczenie strzeleckim. W takim przypadku przedstawiane i wyjaśniane są w sposób praktyczny różnicę programowe.   Udział w szkoleniu wyrównującym umożliwia uczestnictwo w kolejnych etapach ścieżki rozwoju strzelca.   Zajęcia skierowane są do osób, które mają niewielkie doświadczenie lub chcących przypomnieć sobie podstawowe zasady posługiwania się pistoletem. Prowadzone będą w formie teoretyczno-praktycznej: wykład, trening bezstrzałowy, strzelanie z wykorzystaniem pistoletów Glock.   Organizator zapewnia niezbędne wyposażenie (ochraniacze wzroku i słuchu, pas taktyczny, kabura i ładownica na magazynki).   Rejestracja na szkolenie   Ilość amunicji: 100 szt.   Cena kursu: 450 zł. (z własną bronią, osprzętem i amunicją), 550 zł (z bronią, osprzętem i amunicją organizatora),     Szkolenie odbywa się w ramach cyklu szkoleń Ścieżka Rozwoju Strzelca:   Osoby, które uczestniczyły już w szkoleniach CC4 / Grom Group mogą być dopuszczone do udziału w zajęciach na wyższych poziomach (ogłoszenia terminów wkrótce). Prosimy o kontakt indywidualny w tej sprawie   W przypadku, jeśli byłeś uczestnikiem poziomu P0 dawniej niż 1 rok, zalecamy do zapisania się na poziom podstawowy    Rejestracja na szkolenie   Motywacje dla zapisania się do klubu strzeleckiego, czy chociażby tylko “postrzelanie” u każdego są różne. Jedni chcą to robić tylko dla rozrywki i ciekawego spędzenia czasu. Są osoby, których napędza rywalizacja sportowa i lubią się systematycznie rozwijać. Sprawdzeniem tego są regularne zawody. Bywają rodzice, chcący spędzać więcej czasu ze swoimi dziećmi. Strzelectwo daje taką możliwość. Są też kolekcjonerzy, których fascynuje zbieranie oryginalnych egzemplarzy broni, nie tylko historycznej. Na pewno jednak dużą część strzelców stanowią ci, którzy myślą o niej jako o dodatkowym środku bezpieczeństwa… Szkolenia z cyklu Ścieżki Rozwoju Strzelca zakładają, że działamy w pojedynkę, że potencjalna sytuacja będzie nieprzyjemna i zaskakująca. Nie należy się też dziwić, że zawsze rekomendowaną formą obrony będzie unikanie niebezpiecznych sytuacji na tyle na ile to możliwe, a wszelkie objawy “kowbojowania” będą krytykowane. Szkolenia mają na celu jak najlepsze opanowanie obsługi manualnej broni. Wchodzi w to m. in. obsługa ładowania, usuwania zacięć, celowania na różnych dystansach i w różnych postawach. Istotnym elementem szkoleń jest praca w ruchu jak też rozwiązywanie sytuacji które mogą się zdarzyć, np. niemożność używania ręki wiodącej. Nasi instruktorzy CC4 są współautorami programów szkoleń oferowanych przez Grom Group. Oprócz szkoleń z bronią, niezwykle istotnymi elementami są szkolenia medyczne oraz psychologiczne. Całość ma dostarczyć kompleksowy mindset i umiejętności niezbędne do tego, aby móc powiedzieć – “mam podstawowe kompetencje do tego, aby myśleć o broni palnej jako elemencie skutecznej obrony”. Nie oszukujmy się, aby być w pełni profesjonalnym strzelcem, trzeba poświęcić temu wiele lat w służbach. My możemy zaoferować jedne z najlepszych szkoleń w tym zakresie, dostępnych na rynku cywilnym.   Kontakt: [email protected]   Rejestracja na szkolenie
cze
6
niedz.
Szkolenie CC4 poziom P1 @ Strzelnica - Legion Wschodni
cze 6@9:00 am – 3:00 pm
Szkolenie CC4 poziom P1 @ Strzelnica - Legion Wschodni | Turośń Kościelna | Podlaskie | Polska
Print Friendly, PDF & Email

Grot Białystok oraz CC4 mają przyjemność zaprosić na jednodniowe szkolenie w zakresie podstaw w strzelaniu praktyczno – obronnym.

 

PISTOLET P1 – SZKOLENIE ŚREDNIOZAAWASOWANE CZ. 1

 

Prowadzący: CC4 Radosław Rogowski 

Data: 6 czerwca 2021 r.

Miejsce: Legion Wschodni

Ilość uczestników: 8

Godz. Rozpoczęcia: 9:00

 

Szkolenie średniozaawansowane część 1 to kontynuacja zajęć w ramach treningu z wyszkolenia strzeleckiego. Zajęcia skierowane są do osób, które ukończyły wcześniej szkolenie na poziomie podstawowym/ wyrównującym.

Szkolenie prowadzone będzie w formie teoretyczno-praktycznej: wykład, trening bezstrzałowy, strzelanie z wykorzystaniem pistoletów Glock.

 

Rejestracja na szkolenie 

Zakres szkolenia:

 • warunki bezpieczeństwa obowiązujące podczas zajęć z bronią palną
 • zasady bezpiecznego posługiwania się bronią palną
 • przypomnienie i utrwalenie materiału z poprzedniego szkolenia
 • praca na języku spustowym
 • wymiana taktyczna magazynka
 • zwroty w postawie stojącej
 • usuwanie zacięć – niewypał
 • doskonalenie ww. umiejętności obsługi i strzelania z broni krótkiej.

 

Czas trwania – ok. 5 – 6 godzin w zależności od liczby uczestników

 

UWAGA! Aby uczestniczyć w szkoleniu średniozaawansowanym cz. 1 należy wcześniej odbyć szkolenie na poziomie podstawowym/wyrównującym. Podyktowane to jest odmiennym programem szkoleniowym w porównaniu do programów będących obecnie na rynku. W przypadku wątpliwości – prosimy o kontakt.

Rejestracja na szkolenie

 

Ilość amunicji: 120 szt.

 

Cena kursu:

500 zł. (z własną bronią, osprzętem i amunicją),

620 zł (z bronią, osprzętem i amunicją organizatora),

 

 

Szkolenie odbywa się w ramach cyklu szkoleń Ścieżka Rozwoju Strzelca:

 

Osoby, które uczestniczyły już w szkoleniach CC4 / Grom Group mogą być dopuszczone do udziału w zajęciach na wyższych poziomach. Prosimy o kontakt indywidualny w tej sprawie

 

W przypadku, jeśli byłeś uczestnikiem poziomu P0 dawniej niż 1 rok, zalecamy do zapisania się na poziom podstawowy

 

 Rejestracja na szkolenie

 

 

Kontakt: [email protected]

 

 

cze
23
śr.
Szkolenie CC4 poziom P0 @ Strzelnica Sportowa Grajewo
cze 23@9:00 am – 3:00 pm
Szkolenie CC4 poziom P0 @ Strzelnica Sportowa Grajewo | Grajewo | Podlaskie | Polska
Print Friendly, PDF & Email

Grot Białystok oraz CC4 mają przyjemność zaprosić na jednodniowe szkolenie w zakresie podstaw w strzelaniu praktyczno – obronnym.

 

PISTOLET P0 – SZKOLENIE PODSTAWOWE WYRÓWNUJĄCE

 

Prowadzący: CC4 Radosław Rogowski 

Data: 23 czerwca 2021 r.

Miejsce: adres strzelnicy zostanie podany do dna 14.06

Ilość uczestników: 8

Godz. Rozpoczęcia: 9:00

 

Celem szkolenia jest nabycie praktycznych umiejętności bezpiecznego posługiwania się bronią palną w sytuacjach dynamicznych, tj. w ruchu, różnych postawach, z użyciem przesłon. Radzenie sobie z sytuacjami awaryjnymi typu zacięcia, czy niemożność użycia jednej z rąk.

 

Rejestracja na szkolenie 

Zakres szkolenia:

 • warunki bezpieczeństwa obowiązujące podczas zajęć z bronią palną
 • zasady bezpiecznego posługiwania się bronią palną
 • przyjmowanie postawy strzeleckiej – stojąca, klęcząca
 • chwyt, dobycie i przeładowanie broni, zgrywanie przyrządów oraz celowanie
 • praca na języku spustowym
 • wymiana magazynka (awaryjna)
 • doskonalenie ww. umiejętności obsługi i strzelania z broni krótkiej

 

Czas trwania – ok. 5 godzin w zależności od liczby uczestników

 

Są to zajęcia rozpoczynające cykl szkoleń w ramach treningu z wyszkolenia strzeleckiego.

Jest to również szkolenie wyrównujące dla osób z większym doświadczenie strzeleckim. W takim przypadku przedstawiane i wyjaśniane są w sposób praktyczny różnicę programowe.

 

Udział w szkoleniu wyrównującym umożliwia uczestnictwo w kolejnych etapach ścieżki rozwoju strzelca.

 

Zajęcia skierowane są do osób, które mają niewielkie doświadczenie lub chcących przypomnieć sobie podstawowe zasady posługiwania się pistoletem.

Prowadzone będą w formie teoretyczno-praktycznej: wykład, trening bezstrzałowy, strzelanie z wykorzystaniem pistoletów Glock.

 

Organizator zapewnia niezbędne wyposażenie (ochraniacze wzroku i słuchu, pas taktyczny, kabura i ładownica na magazynki).

 

Rejestracja na szkolenie

 

Ilość amunicji: 100 szt.

 

Cena kursu:

450 zł. (z własną bronią, osprzętem i amunicją),

550 zł (z bronią, osprzętem i amunicją organizatora),

 

 

Szkolenie odbywa się w ramach cyklu szkoleń Ścieżka Rozwoju Strzelca:

 

Osoby, które uczestniczyły już w szkoleniach CC4 / Grom Group mogą być dopuszczone do udziału w zajęciach na wyższych poziomach (ogłoszenia terminów wkrótce). Prosimy o kontakt indywidualny w tej sprawie

 

W przypadku, jeśli byłeś uczestnikiem poziomu P0 dawniej niż 1 rok, zalecamy do zapisania się na poziom podstawowy

 

 Rejestracja na szkolenie

 

Motywacje dla zapisania się do klubu strzeleckiego, czy chociażby tylko “postrzelanie” u każdego są różne. Jedni chcą to robić tylko dla rozrywki i ciekawego spędzenia czasu. Są osoby, których napędza rywalizacja sportowa i lubią się systematycznie rozwijać. Sprawdzeniem tego są regularne zawody. Bywają rodzice, chcący spędzać więcej czasu ze swoimi dziećmi. Strzelectwo daje taką możliwość. Są też kolekcjonerzy, których fascynuje zbieranie oryginalnych egzemplarzy broni, nie tylko historycznej. Na pewno jednak dużą część strzelców stanowią ci, którzy myślą o niej jako o dodatkowym środku bezpieczeństwa…

Szkolenia z cyklu Ścieżki Rozwoju Strzelca zakładają, że działamy w pojedynkę, że potencjalna sytuacja będzie nieprzyjemna i zaskakująca. Nie należy się też dziwić, że zawsze rekomendowaną formą obrony będzie unikanie niebezpiecznych sytuacji na tyle na ile to możliwe, a wszelkie objawy “kowbojowania” będą krytykowane. Szkolenia mają na celu jak najlepsze opanowanie obsługi manualnej broni. Wchodzi w to m. in. obsługa ładowania, usuwania zacięć, celowania na różnych dystansach i w różnych postawach. Istotnym elementem szkoleń jest praca w ruchu jak też rozwiązywanie sytuacji które mogą się zdarzyć, np. niemożność używania ręki wiodącej.

Nasi instruktorzy CC4 są współautorami programów szkoleń oferowanych przez Grom Group. Oprócz szkoleń z bronią, niezwykle istotnymi elementami są szkolenia medyczne oraz psychologiczne. Całość ma dostarczyć kompleksowy mindset i umiejętności niezbędne do tego, aby móc powiedzieć – “mam podstawowe kompetencje do tego, aby myśleć o broni palnej jako elemencie skutecznej obrony”. Nie oszukujmy się, aby być w pełni profesjonalnym strzelcem, trzeba poświęcić temu wiele lat w służbach. My możemy zaoferować jedne z najlepszych szkoleń w tym zakresie, dostępnych na rynku cywilnym.

 

Kontakt: [email protected]

 

Rejestracja na szkolenie

paź
20
śr.
Szkolenie CC4 poziom P0 @ ul. Elewatorska 1
paź 20@9:00 am – 3:00 pm
Szkolenie CC4 poziom P0 @ ul. Elewatorska 1 | Grajewo | Podlaskie | Polska
Print Friendly, PDF & Email

Grot Białystok oraz CC4 mają przyjemność zaprosić na jednodniowe szkolenie w zakresie podstaw w strzelaniu praktyczno – obronnym.

 

PISTOLET P0 – SZKOLENIE PODSTAWOWE WYRÓWNUJĄCE

 

Prowadzący: CC4 Radosław Rogowski 

Data: 20 października 2021 r.

Miejsce: adres strzelnicy zostanie podany do dnia 15.10

Ilość uczestników: 8

Godz. Rozpoczęcia: 9:00

 

Celem szkolenia jest nabycie praktycznych umiejętności bezpiecznego posługiwania się bronią palną w sytuacjach dynamicznych, tj. w ruchu, różnych postawach, z użyciem przesłon. Radzenie sobie z sytuacjami awaryjnymi typu zacięcia, czy niemożność użycia jednej z rąk.

 

Rejestracja na szkolenie 

Zakres szkolenia:

 • warunki bezpieczeństwa obowiązujące podczas zajęć z bronią palną
 • zasady bezpiecznego posługiwania się bronią palną
 • przyjmowanie postawy strzeleckiej – stojąca, klęcząca
 • chwyt, dobycie i przeładowanie broni, zgrywanie przyrządów oraz celowanie
 • praca na języku spustowym
 • wymiana magazynka (awaryjna)
 • doskonalenie ww. umiejętności obsługi i strzelania z broni krótkiej

 

Czas trwania – ok. 5 godzin w zależności od liczby uczestników

 

Są to zajęcia rozpoczynające cykl szkoleń w ramach treningu z wyszkolenia strzeleckiego.

Jest to również szkolenie wyrównujące dla osób z większym doświadczenie strzeleckim. W takim przypadku przedstawiane i wyjaśniane są w sposób praktyczny różnicę programowe.

 

Udział w szkoleniu wyrównującym umożliwia uczestnictwo w kolejnych etapach ścieżki rozwoju strzelca.

 

Zajęcia skierowane są do osób, które mają niewielkie doświadczenie lub chcących przypomnieć sobie podstawowe zasady posługiwania się pistoletem.

Prowadzone będą w formie teoretyczno-praktycznej: wykład, trening bezstrzałowy, strzelanie z wykorzystaniem pistoletów Glock.

 

Organizator zapewnia niezbędne wyposażenie (ochraniacze wzroku i słuchu, pas taktyczny, kabura i ładownica na magazynki).

 

Rejestracja na szkolenie

 

Ilość amunicji: 100 szt.

 

Cena kursu:

450 zł. (z własną bronią, osprzętem i amunicją),

550 zł (z bronią, osprzętem i amunicją organizatora),

 

 

Szkolenie odbywa się w ramach cyklu szkoleń Ścieżka Rozwoju Strzelca:

 

Osoby, które uczestniczyły już w szkoleniach CC4 / Grom Group mogą być dopuszczone do udziału w zajęciach na wyższych poziomach (ogłoszenia terminów wkrótce). Prosimy o kontakt indywidualny w tej sprawie

 

W przypadku, jeśli byłeś uczestnikiem poziomu P0 dawniej niż 1 rok, zalecamy do zapisania się na poziom podstawowy

 

 Rejestracja na szkolenie

 

Motywacje dla zapisania się do klubu strzeleckiego, czy chociażby tylko “postrzelanie” u każdego są różne. Jedni chcą to robić tylko dla rozrywki i ciekawego spędzenia czasu. Są osoby, których napędza rywalizacja sportowa i lubią się systematycznie rozwijać. Sprawdzeniem tego są regularne zawody. Bywają rodzice, chcący spędzać więcej czasu ze swoimi dziećmi. Strzelectwo daje taką możliwość. Są też kolekcjonerzy, których fascynuje zbieranie oryginalnych egzemplarzy broni, nie tylko historycznej. Na pewno jednak dużą część strzelców stanowią ci, którzy myślą o niej jako o dodatkowym środku bezpieczeństwa…

Szkolenia z cyklu Ścieżki Rozwoju Strzelca zakładają, że działamy w pojedynkę, że potencjalna sytuacja będzie nieprzyjemna i zaskakująca. Nie należy się też dziwić, że zawsze rekomendowaną formą obrony będzie unikanie niebezpiecznych sytuacji na tyle na ile to możliwe, a wszelkie objawy “kowbojowania” będą krytykowane. Szkolenia mają na celu jak najlepsze opanowanie obsługi manualnej broni. Wchodzi w to m. in. obsługa ładowania, usuwania zacięć, celowania na różnych dystansach i w różnych postawach. Istotnym elementem szkoleń jest praca w ruchu jak też rozwiązywanie sytuacji które mogą się zdarzyć, np. niemożność używania ręki wiodącej.

Nasi instruktorzy CC4 są współautorami programów szkoleń oferowanych przez Grom Group. Oprócz szkoleń z bronią, niezwykle istotnymi elementami są szkolenia medyczne oraz psychologiczne. Całość ma dostarczyć kompleksowy mindset i umiejętności niezbędne do tego, aby móc powiedzieć – “mam podstawowe kompetencje do tego, aby myśleć o broni palnej jako elemencie skutecznej obrony”. Nie oszukujmy się, aby być w pełni profesjonalnym strzelcem, trzeba poświęcić temu wiele lat w służbach. My możemy zaoferować jedne z najlepszych szkoleń w tym zakresie, dostępnych na rynku cywilnym.

 

Kontakt: [email protected]

 

Rejestracja na szkolenie

lis
7
niedz.
Szkolenie CC4 poziom P0 @ Grunwaldzka 18
lis 7@9:00 am – 3:00 pm
Szkolenie CC4 poziom P0 @ Grunwaldzka 18 | Białystok | Podlaskie | Polska
Print Friendly, PDF & Email

Grot Białystok oraz CC4 mają przyjemność zaprosić na jednodniowe szkolenie w zakresie podstaw w strzelaniu praktyczno – obronnym.

 

PISTOLET P0 – SZKOLENIE PODSTAWOWE WYRÓWNUJĄCE

 

Prowadzący: CC4 Radosław Rogowski 

Data: 7 listopada 2021 r.

Miejsce: Strzelnica Kaliber, ul. Grunwaldzka 18, Białystok

Ilość uczestników: 8

Godz. Rozpoczęcia: 9:00

 

Celem szkolenia jest nabycie praktycznych umiejętności bezpiecznego posługiwania się bronią palną w sytuacjach dynamicznych, tj. w ruchu, różnych postawach, z użyciem przesłon. Radzenie sobie z sytuacjami awaryjnymi typu zacięcia, czy niemożność użycia jednej z rąk.

 

Rejestracja na szkolenie 

Zakres szkolenia:

 • warunki bezpieczeństwa obowiązujące podczas zajęć z bronią palną
 • zasady bezpiecznego posługiwania się bronią palną
 • przyjmowanie postawy strzeleckiej – stojąca, klęcząca
 • chwyt, dobycie i przeładowanie broni, zgrywanie przyrządów oraz celowanie
 • praca na języku spustowym
 • wymiana magazynka (awaryjna)
 • doskonalenie ww. umiejętności obsługi i strzelania z broni krótkiej

 

Czas trwania – ok. 5 godzin w zależności od liczby uczestników

 

Są to zajęcia rozpoczynające cykl szkoleń w ramach treningu z wyszkolenia strzeleckiego.

Jest to również szkolenie wyrównujące dla osób z większym doświadczenie strzeleckim. W takim przypadku przedstawiane i wyjaśniane są w sposób praktyczny różnicę programowe.

 

Udział w szkoleniu wyrównującym umożliwia uczestnictwo w kolejnych etapach ścieżki rozwoju strzelca.

 

Zajęcia skierowane są do osób, które mają niewielkie doświadczenie lub chcących przypomnieć sobie podstawowe zasady posługiwania się pistoletem.

Prowadzone będą w formie teoretyczno-praktycznej: wykład, trening bezstrzałowy, strzelanie z wykorzystaniem pistoletów Glock.

 

Organizator zapewnia niezbędne wyposażenie (ochraniacze wzroku i słuchu, pas taktyczny, kabura i ładownica na magazynki).

 

Rejestracja na szkolenie

 

Ilość amunicji: 100 szt.

 

Cena kursu:

450 zł. (z własną bronią, osprzętem i amunicją),

550 zł (z bronią, osprzętem i amunicją organizatora),

 

 

Szkolenie odbywa się w ramach cyklu szkoleń Ścieżka Rozwoju Strzelca:

 

Osoby, które uczestniczyły już w szkoleniach CC4 / Grom Group mogą być dopuszczone do udziału w zajęciach na wyższych poziomach (ogłoszenia terminów wkrótce). Prosimy o kontakt indywidualny w tej sprawie

 

W przypadku, jeśli byłeś uczestnikiem poziomu P0 dawniej niż 1 rok, zalecamy do zapisania się na poziom podstawowy

 

 Rejestracja na szkolenie

 

Motywacje dla zapisania się do klubu strzeleckiego, czy chociażby tylko “postrzelanie” u każdego są różne. Jedni chcą to robić tylko dla rozrywki i ciekawego spędzenia czasu. Są osoby, których napędza rywalizacja sportowa i lubią się systematycznie rozwijać. Sprawdzeniem tego są regularne zawody. Bywają rodzice, chcący spędzać więcej czasu ze swoimi dziećmi. Strzelectwo daje taką możliwość. Są też kolekcjonerzy, których fascynuje zbieranie oryginalnych egzemplarzy broni, nie tylko historycznej. Na pewno jednak dużą część strzelców stanowią ci, którzy myślą o niej jako o dodatkowym środku bezpieczeństwa…

Szkolenia z cyklu Ścieżki Rozwoju Strzelca zakładają, że działamy w pojedynkę, że potencjalna sytuacja będzie nieprzyjemna i zaskakująca. Nie należy się też dziwić, że zawsze rekomendowaną formą obrony będzie unikanie niebezpiecznych sytuacji na tyle na ile to możliwe, a wszelkie objawy “kowbojowania” będą krytykowane. Szkolenia mają na celu jak najlepsze opanowanie obsługi manualnej broni. Wchodzi w to m. in. obsługa ładowania, usuwania zacięć, celowania na różnych dystansach i w różnych postawach. Istotnym elementem szkoleń jest praca w ruchu jak też rozwiązywanie sytuacji które mogą się zdarzyć, np. niemożność używania ręki wiodącej.

Nasi instruktorzy CC4 są współautorami programów szkoleń oferowanych przez Grom Group. Oprócz szkoleń z bronią, niezwykle istotnymi elementami są szkolenia medyczne oraz psychologiczne. Całość ma dostarczyć kompleksowy mindset i umiejętności niezbędne do tego, aby móc powiedzieć – “mam podstawowe kompetencje do tego, aby myśleć o broni palnej jako elemencie skutecznej obrony”. Nie oszukujmy się, aby być w pełni profesjonalnym strzelcem, trzeba poświęcić temu wiele lat w służbach. My możemy zaoferować jedne z najlepszych szkoleń w tym zakresie, dostępnych na rynku cywilnym.

 

Kontakt: [email protected]

 

Rejestracja na szkolenie