Print Friendly, PDF & Email

Podlaskie Zawody Strzeleckie

Klasyfikacja Generalna 2018

Do klasyfikacji uwzględniane są cztery najlepsze wyniki w danej konkurencji. Zawodnicy startujące mniej niż 4 razy w roku w danej konkurencji, nie są brani pod uwagę w klasyfikacji.
Protokół nr. 1 Pistolet sportowy 10 strzałów część dokładna – Psp10d
Miejsce
ANGIELCZYK
Damian
AMATOR Wrocław
01-20
02-03
03-03
04-07
05-05
06-02
07-07
09-01
10-06
11-03
12-01
Średnia
1BOROWSKI – BESZTATomaszGROT Białystok89938989928989928991,50
2MARCIŃCZYKTomaszGROT Białystok65898873858386,25
3BARANOWSKIKarolGROT Białystok8083938084,00
4ZARZECKIMaciejGROT Białystok8291936883,50
5ŁAZEWSKITomaszGROT Białystok74738672838782,50
6SOKOLIKSebastianGROT Białystok80647382767774808882,50
7BANKIEWICZArkadiuszGROT Białystok8384827881,75
8WĘGRZYNIAKGrzegorzGROT Białystok36646276687976816078,03
9KIERCELPiotrGROT Białystok81708375666877,25
10SIENICKIKonradGROT Białystok817084716876,50
11KOŻANAnnaGROT Białystok6674738574,50
12CZAPLICKIAndrzejGROT Białystok71676267708573,25
13DĄBROWSKITomaszGROT Białystok6757787669,50
14SADOWSKIKrzysztofGROT Białystok695565657668,75
15RYŃMichał KacperGROT Białystok61577714684965,75
16HUSZCZADariuszGROT Białystok215267586861,25
17SZYMAŃSKIKrzysztofGROT Białystok575950671758,25
18BUZONMarekGROT Białystok435742765658,00
19KOTŁukaszGROT Białystok8862245557,25
20SYLWESTRUKAndrzejGROT Białystok535549703956,75
21OSTASZ-SOKOLIKAnnaGROT Białystok466844435453,00
22BORKOWSKIPawełGROT Białystok2969555451,75
23BERNEKIERJanuszGROT Białystok495442504950,50
24OSSOLIŃSKIWojciechGROT Białystok6438383758384150,25
25BOŁTRUCZUKZbigniew Jarosław SZWADRON Podlasie7059442449,25
26GRYGOAndrzejGROT Białystok5638375245,75
27KRASIŃSKIEmilGROT Białystok5511604943,75
28RUTKOWSKIJarosławGROT Białystok4840463341,75
29POGORZELSKIFranciszekGROT Białystok203847313437,50
30KRAWIELStanisławGROT Białystok2216117,75
31ANTYCHOWICZJarosławK-15 Halickie7982
32BAŁUTMarcinLOK SNAJPER Tczew52
33BARANOWSKIKrzysztof9MM Białystok66
34BOCZOŃAdam StanisławSZWADRON Podlasie82
35BOROWSKITadeuszGROT Białystok6170
36BURZYŃSKIMaciejCOMBAT SHOOTING Knyszyn8073
37CIELOSZCZYKRobertGROT Białystok565470
38CIOTROWSKIMarcin9MM Białystok20
39DĘBSKIWojciech MarekSZWADRON Podlasie69
40DOBRYNIEWSKIJacekSAGITTARIUS Piątnica7578
41GIEREJPiotrGROT Białystok7019
42GINSZTEliasz4771
43GIROKrzysztofK-15 Halickie7747
44GOŁĘBIOWSKIMarekGROT Białystok633745
45HODUNRyszardGROT Białystok50
46HRYNIEWICKIRafałGROT Białystok5671
47IGNACIUKMarcinGROT Białystok6971
48IWANIUKIreneuszGROT Białystok5456
49JANCZEWSKIMarcinSAGITTARIUS Piątnica27
50KIREJCZYKMieczysławGROT Białystok60
51KLEMIENIAJarosławGROT Białystok748782
52KLUCZYKMichałKALIBER Białystok818277
53KOBYLIŃSKIPiotrGROT Białystok40
54KOCHANKatarzynaGROT Białystok7482
55KOCISZAleksandraGROT Białystok40
56KOŁODZIEJSKIZbigniewSZWADRON Podlasie80
57KOMOSADariuszGROT Białystok61
58KONOPKAIreneuszSZWADRON Podlasie7277
59KOSSAKOWSKIRadosławGROT Białystok626559
60KOSSAKOWSKIWinicjuszGROT Białystok6573
61KRAWCZUKPiotrSZWADRON Podlasie81
62KULENKOAdamSAGITTARIUS Piątnica7070
63KURCEWICZBeata36
64KURCEWICZTomaszGROT Białystok515974
65LEWKOJakub15
66LEWKOMariuszGROT Białystok43
67LOTSMANOVVitalyGROT Białystok3651
68LUBAŚMichał6636
69ŁUKASIEWICZPawełGROT Białystok53
70ŁUKSZAWaldemarGROT Białystok6876
71MARCIŃCZYKAnnaGROT Białystok72
72NIEMIRAAndrzejGROT Białystok3239
73NITKIEWICZJacekSAGITTARIUS Piątnica73
74OKSZTELPiotrGROT Białystok8087
75ORZELAdamGROT Białystok66
76PAWEŁKOŁukaszK-15 Halickie3735
77PÓŁTORAKPawełLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna594777
78PÓŁTORAK Paweł LEGION WSCHODNI Turośń Kościelna71
79PRUTISMichałSAGITTARIUS Piątnica6160
80RADZIWOŃSKIPawełSWKS Warka56
81RAJKOWSKAAnnaLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna32
82ROGODZIŃSKIMichałGWARDIA Zielona Góra53
83RYNKOWSKIPiotrLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna1542
84SARNAMaciejGROT Białystok4652
85SIENKIEWICZAdamKALIBER Białystok6757
86SZPAKOWICZWiesławGROT Białystok697778
87SZTABKOWSKIMariuszGROT Białystok76
88SZUMSKIKrystian79
89WALENDZIUKKatarzynaSZWADRON Podlasie4347
90WALENDZIUKWojciechGROT Białystok64
91WASZCZUKZbigniewGROT Białystok545752
92WOLFARDKrzysztofGROT Białystok78
93WRONAPiotr KrzysztofSZWADRON Podlasie52
94ZUBRYCKIWojciechSZWADRON Podlasie5852

Protokół nr. 2 Pistolet sportowy 30 strzałów część dokładna – Psp30d
Miejsce
ANGIELCZYK
Damian
AMATOR Wrocław
01-20
02-03
03-03
04-07
05-05
06-02
07-07
09-01
10-06
11-03
12-01
Średnia
1BOHDANOWICZPiotrGROT Białystok265261267272273269277273273270265274,00
2GROCHOWSKIStanisławSZWADRON Podlasie272272275274270249273,25
3GODLEWSKIKarolGROT Białystok261261272271279270,75
4GINSZTRomualdGROT Białystok271268273259267,75
5ŁAZEWSKITomaszGROT Białystok239245235257257249,50
6SAROSIEKMichałGROT Białystok215210169246226217246247249247,00
7NOWAKArturGROT Białystok164233171197242261233,25
8WISZOWATYGrzegorzGROT Białystok178184220223215180149200214169218,00
9WĘGRZYNIAKGrzegorzGROT Białystok123206188215186185211205,00
10ANTYCHOWICZJarosławK-15 Halickie257
11BAŁUTMarcinLOK SNAJPER Tczew204
12CZAJKOWSKILeszekSAGITTARIUS Piątnica143
13GIROKrzysztofK-15 Halickie233232217
14GROCHOWSKA-WOJTULEWICZBarbaraSZWADRON Podlasie272
15JABŁOŃSKIMariuszGROT Białystok204230225
16KOBYLIŃSKIPiotrGROT Białystok60
17KOCHANKatarzynaCLUB 308 Białystok226
18KOCHANKatarzynaGROT Białystok200134
19KOŁODZIEJSKAAnetaGROT Białystok234
20KOŁODZIEJSKIZbigniewSZWADRON Podlasie261240248
21KONOPKAIreneuszSZWADRON Podlasie215221
22KOSYL-NOWAKJoannaGROT Białystok145
23KRAWCZUKPiotrSZWADRON Podlasie253
24ŁUKASIEWICZPawełGROT Białystok181
25MARCIŃCZYKTomaszGROT Białystok243
26MOCARSKIMariuszK-15 Halickie195139
27MULTONWojciechGROT Białystok260
28MURASZKOWSKIMirosław138
29NIEMIRAAndrzejGROT Białystok139
30OSSOLIŃSKIWojciechGROT Białystok109
31PANASKamilGROT Białystok214218
32PIESZKORafałSZWADRON Podlasie186
33STANISŁAWCZYKTomaszKALIBER Białystok228219
34SYLWESTRUKAndrzejGROT Białystok198171
35WALENDZIUKWojciechGROT Białystok185
36WAWRZENIUKAdamGROT Białystok78
37WISZOWATYBartosz148110130
38ZARZECKIMaciejGROT Białystok202

Protokół nr. 3 Pistolet centralnego zapłonu 10 strzałów część dokładna – Pcz10d
Miejsce
ANGIELCZYK
Damian
AMATOR Wrocław
01-20
02-03
03-03
04-07
05-05
06-02
07-07
09-01
10-06
11-03
12-01
Średnia
1BOHDANOWICZPiotrGROT Białystok859194919392,25
2BOROWSKI – BESZTATomaszGROT Białystok87919084928681819291,25
3CIEMNICKIPiotrGROT Białystok909191828692908291,08
4SAROSIEKMichałGROT Białystok87878392828888819390,25
5GROCHOWSKIStanisławSZWADRON Podlasie9088889189908990,00
6MULTONWojciechGROT Białystok867993848681907288,75
7GINSZTRomualdGROT Białystok888387839287,50
8BANKIEWICZArkadiuszGROT Białystok8672879083,75
9DOBRYNIEWSKIJacekSAGITTARIUS Piątnica8482798983,50
10KIERCELPiotrGROT Białystok78868473508182,25
11POPŁAWSKIStanisławGROT Białystok8875817571787480,50
12ZARZECKIMaciejGROT Białystok778383795780,50
13CIELOSZCZYKRobertGROT Białystok77768476727274837380,00
14KOŻANAnnaGROT Białystok7777808079817780,00
15SIENICKIKonradGROT Białystok616873818376,25
16CZAPLICKIAndrzejGROT Białystok796056667775564674,25
17ŁAZEWSKITomaszGROT Białystok505172726377767074,25
18OBLACEWICZPiotrGROT Białystok817467656571,75
19BARANOWSKIKarolGROT Białystok7666746971,25
20DĄBROWSKITomaszGROT Białystok67726957737171,25
21MARCIŃCZYKTomaszGROT Białystok517271647570,50
22SOKOLIKSebastianGROT Białystok6961726972696370,50
23KOSSAKOWSKIRadosławGROT Białystok585980675057646569,00
24ANTYCHOWICZJarosławK-15 Halickie7453737568,75
25WĘGRZYNIAKGrzegorzGROT Białystok15592374335150646665,75
26SADOWSKIKrzysztofGROT Białystok667859505364,00
27KOSSAKOWSKIWinicjuszGROT Białystok8080444061,00
28RYŃMichał KacperGROT Białystok40316162496459,00
29LEWKOMariuszGROT Białystok3453542171274255,00
30WISZOWATYGrzegorzGROT Białystok2744295123212549576054,25
31BUZONMarekGROT Białystok385361475052,75
32KRASIŃSKIEmilGROT Białystok3345577352,00
33SZYMAŃSKIKrzysztofGROT Białystok4545624749,75
34BORKOWSKIPawełGROT Białystok3965502743382749,25
35NOWAKArturGROT Białystok241750367947,25
36ŁUKASIEWICZPawełGROT Białystok1657704346,50
37ŁUKASIEWICZTamara DorotaGROT Białystok424525335944,75
38CHOMIUKMarcinGROT Białystok4559352440,75
39GOŁĘBIOWSKIMarekGROT Białystok19182142951383140,50
40KURCEWICZTomaszGROT Białystok265115274510132137,25
41HODUNRyszardGROT Białystok13243663034,00
42OSSOLIŃSKIWojciechGROT Białystok17231622996832,50
43BOŁTRUCZUKZbigniew Jarosław SZWADRON Podlasie2847191727,75
44PIAŚCIKRomualdGROT Białystok1420744259225,75
45HUSZCZADariuszGROT Białystok2210451723,50
46KOTŁukaszGROT Białystok52041912,00
47ARTEMOWICZPiotr697159
48ARTEMOWICZPiotrSZWADRON Podlasie7438
49BAŁUTMarcinLOK SNAJPER Tczew39
50BARANOWSKIKrzysztof9MM Białystok78
51BĄBCZYŃSKIKamilLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna70
52BĄKOWSKIGrzegorz38
53BIEDKAPawełOBROŃCA Troszyn68
54BOCZOŃAdam StanisławSZWADRON Podlasie84
55BOROWSKITadeuszGROT Białystok797370
56BURZYŃSKIMaciejCOMBAT SHOOTING Knyszyn747084
57CIOTROWSKIMarcin9MM Białystok81224
58CZAJKOWSKILeszekSAGITTARIUS Piątnica52
59CZERECHKrzysztofGROT Białystok51
60DĘBSKIWojciech MarekSZWADRON Podlasie51
61DOŁŻYŃSKIKamil8
62GIENIUSZŁukaszSZWADRON Podlasie2118
63GIEREJPiotrGROT Białystok50
64GIROKrzysztofK-15 Halickie446464
65GODLEWSKIKarolGROT Białystok828291
66GRUSZEWSKIPawełGROT Białystok4232
67HRYNIEWICKIRafałGROT Białystok564458
68IGNACIUKMarcinGROT Białystok7974
69IWANIUKIreneuszGROT Białystok747566
70JABŁOŃSKIMariuszGROT Białystok7065
71JACHIMCZUKMarcinGROT Białystok5364
72JANCZEWSKIMarcinSAGITTARIUS Piątnica27
73JANKOWSKIArturSAGITTARIUS Piątnica7676
74JARGIŁOJakub27
75JASTRZĄB ZbigniewCLUB 308 Białystok15
76KACZANEugeniuszGROT Białystok194947
77KACZAN Eugeniusz GROT Białystok18
78KIREJCZYKMieczysławGROT Białystok67
79KLEMIENIAJarosławGROT Białystok4359
80KLUCZYKMichałKALIBER Białystok7167
81KOBYLIŃSKIPiotrGROT Białystok1116
82KOCHANKatarzynaCLUB 308 Białystok72
83KOCHANKatarzynaGROT Białystok8267
84KOCISZAleksandraGROT Białystok18
85KOŁODZIEJSKAAnetaGROT Białystok81
86KOŁODZIEJSKIZbigniewSZWADRON Podlasie8784
87KOMOSADariuszGROT Białystok16
88KONOPKAIreneuszSZWADRON Podlasie7168
89KOSIŃSKITomasz59
90KOSYL-NOWAKJoannaGROT Białystok34
91KOWALCZYKBartłomiej Michał9MM Białystok6968
92KOWALCZYKKamilGROT Białystok71
93KRAWCZUKPiotrSZWADRON Podlasie78
94KUCEJKOKrzysztofLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna84
95KUCZYŃSKIKarolSAGITTARIUS Piątnica8
96KULENKOAdamSAGITTARIUS Piątnica7164
97KURCEWICZBeata10
98KUŹNIARPrzemysławSAGITTARIUS Piątnica487661
99LEWKOJakub20
100LOTSMANOVVitalyGROT Białystok5032
101LUBAŚMichał28
102ŁUKSZAWaldemarGROT Białystok5354
103ŁUPIŃSKIMarcinSZWADRON Podlasie37
104MARCIŃCZYKAnnaGROT Białystok6133
105MOCARSKIMariuszK-15 Halickie756643
106MURASZKOWSKIMirosław76
107NIEMIRAAndrzejGROT Białystok498
108NITKIEWICZJacekSAGITTARIUS Piątnica77
109OKSZTELPiotrGROT Białystok7484
110ORZELAdamGROT Białystok89
111OSTAPOWICZKrzysztofCLUB 308 Białystok11
112OSTASZ-SOKOLIKAnnaGROT Białystok13
113PIEKARSKIDariuszSAGITTARIUS Piątnica70
114PIESZKORafałSZWADRON Podlasie56
115POGORZELSKIFranciszekGROT Białystok52
116PÓŁTORAKPawełLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna683552
117PÓŁTORAK Paweł LEGION WSCHODNI Turośń Kościelna64
118PRUTISMichałSAGITTARIUS Piątnica3951
119RADOŃRobertGROT Białystok5
120RADZIWOŃSKIPawełSWKS Warka51
121RAJKOWSKAAnnaLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna39
122ROGODZIŃSKIMichałGWARDIA Zielona Góra42
123RUCHLEWICZPiotrGROT Białystok5172
124RUDKOWSKIMarekGROT Białystok311544
125RUDNICKIBartoszK-15 Halickie7185
126RYNKOWSKIPiotrLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna7368
127SARNAMaciejGROT Białystok3522
128SAWICKILeszekK-15 Halickie7371
129SAWICKIMateuszGROT Białystok58
130SIEMIENIUKAndrzejGROT Białystok6127
131SIEŃKOGrzegorzK-15 Halickie556568
132SKIEPKOMichałSZWADRON Podlasie37
133SŁOWIKOWSKIPiotr14
134SMARKUSZWojciechGROT Białystok65
135SYLWESTRUKAndrzejGROT Białystok231322
136SZKLAROWICZMaciejSZWADRON Podlasie72
137SZPAKOWICZWiesławGROT Białystok582866
138SZTABKOWSKIMariuszGROT Białystok79
139SZUMSKIKrystian57
140ULANICKIPiotr16
141WALENDZIUKWojciechGROT Białystok3322
142WOLFARDKrzysztofGROT Białystok76
143WOŹNIUKJerzyKŻR Podlasie86
144ZAMBRZYCKIArkadiusz0
145ZUBRYCKIWojciech SZWADRON Podlasie42

Protokół nr. 4 Karabin sportowy 10 strzałów, postawa stojąc – Ksp10s
Miejsce
ANGIELCZYK
Damian
AMATOR Wrocław
01-20
02-03
03-03
04-07
05-05
06-02
07-07
09-01
10-06
11-03
12-01
Średnia
1SAROSIEKMichałGROT Białystok56565359536473578069,00
2GINSZTRomualdGROT Białystok6164647365,50
3NITKIEWICZJacekSAGITTARIUS Piątnica6252626449505258465161,50
4ŁAZEWSKITomaszGROT Białystok4638435355505352,75
5KURCEWICZTomaszGROT Białystok353771505252,50
6HODUNRyszardGROT Białystok4947531248355751,75
7SOKOLIKSebastianGROT Białystok59583115433333453251,25
8ZARZECKIMaciejGROT Białystok3568614151,25
9BOROWSKI – BESZTATomaszGROT Białystok494418344932603250,50
10KIERCELPiotrGROT Białystok39433349485348,25
11CIELOSZCZYKRobertGROT Białystok5542274742363733403846,50
12OSSOLIŃSKIWojciechGROT Białystok3345203350403642,75
13OSTASZ-SOKOLIKAnnaGROT Białystok384634264139,75
14SYLWESTRUKAndrzejGROT Białystok15472316353434,75
15WĘGRZYNIAKGrzegorzGROT Białystok35102528324334,50
16RYŃMichał KacperGROT Białystok22291237422032,50
17BUZONMarekGROT Białystok244920193431,75
18HUSZCZADariuszGROT Białystok28342623273531,00
19PIAŚCIKRomualdGROT Białystok121010304040630,50
20GOŁĘBIOWSKIMarekGROT Białystok302412353029,75
21RUTKOWSKIJózefGROT Białystok2338173628,50
22KOTŁukaszGROT Białystok1640143927,25
23WISZOWATYGrzegorzGROT Białystok20252523232171293527,00
24CHOMIUKMarcinGROT Białystok1624254026,25
25BORKOWSKIPawełGROT Białystok321822282125,75
26SZYMAŃSKIKrzysztofGROT Białystok3010282924,25
27KRASIŃSKIEmilGROT Białystok1518214023,50
28NOWAKArturGROT Białystok173292019,50
29BANKIEWICZArkadiuszGROT Białystok612173617,75
30KOBYLIŃSKIPiotrGROT Białystok9112420716,00
31ANTYCHOWICZJarosławK-15 Halickie212122
32ARTEMOWICZPiotr181716
33ARTEMOWICZPiotrSZWADRON Podlasie514
34BAŁUTMarcinLOK SNAJPER Tczew52
35BARANOWSKIKrzysztof9MM Białystok25
36BĄBCZYŃSKIKamilLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna23
37BOCZOŃAdam StanisławSZWADRON Podlasie30
38BOHDANOWICZPiotrGROT Białystok37
39BOŁTRUCZUKZbigniew Jarosław SZWADRON Podlasie22
40BOROWSKITadeuszGROT Białystok4828
41CIOTROWSKIMarcin9MM Białystok2329
42CZAPLICKIAndrzejGROT Białystok29
43DĄBROWSKITomaszGROT Białystok193027
44DOBRYNIEWSKIJacekSAGITTARIUS Piątnica10
45GIENIUSZŁukaszSZWADRON Podlasie21
46GIEREJPiotrGROT Białystok1214
47GIROKrzysztofK-15 Halickie402922
48GODLEWSKIKarolGROT Białystok485860
49GROCHOWSKIStanisławSZWADRON Podlasie47
50GRUSZEWSKIPawełGROT Białystok7
51HRYNIEWICKIRafałGROT Białystok227
52IWANIUKIreneuszGROT Białystok432633
53JABŁOŃSKIMariuszGROT Białystok3225
54JACHIMCZUKMarcinGROT Białystok4042
55JANCZEWSKIMarcinSAGITTARIUS Piątnica13
56JANKOWSKIArturSAGITTARIUS Piątnica6336
57JASTRZĄBZbigniewCLUB 308 Białystok4
58KIREJCZYKMieczysławGROT Białystok38
59KLEMIENIAJarosławGROT Białystok167242
60KLUCZYKMichałKALIBER Białystok25
61KOCHANKatarzynaCLUB 308 Białystok45
62KOCHANKatarzynaGROT Białystok2146
63KOCISZAleksandraGROT Białystok934
64KOŁODZIEJSKAAnetaGROT Białystok29
65KOMOSADariuszGROT Białystok14
66KOSSAKOWSKIRadosławGROT Białystok213835
67KOSSAKOWSKIWinicjuszGROT Białystok361265
68KOSYL-NOWAKJoannaGROT Białystok19
69KOWALCZYKBartłomiej Michał9MM Białystok454
70KOWALCZYKKamilGROT Białystok18
71KOŻANAnnaGROT Białystok3130
72KRAWCZUKPiotrSZWADRON Podlasie55
73KRAWIELStanisławGROT Białystok122528
74KUCEJKOKrzysztofLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna38
75KULENKOAdamSAGITTARIUS Piątnica3728
76KUŹNIARPrzemysławSAGITTARIUS Piątnica290
77LEWKOJakub14
78LEWKOMariuszGROT Białystok332820
79LOTSMANOVVitalyGROT Białystok24
80ŁUKASIEWICZPawełGROT Białystok273826
81MARCIŃCZYKAnnaGROT Białystok3142
82MARCIŃCZYKTomaszGROT Białystok195451
83MOCARSKIMariuszK-15 Halickie5217
84MULTONWojciechGROT Białystok55
85NIEMIRAAndrzejGROT Białystok303127
86PANASKamilGROT Białystok3657
87PAWEŁKOŁukaszK-15 Halickie10
88POGORZELSKIFranciszekGROT Białystok2915
89PÓŁTORAKPawełLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna253625
90PÓŁTORAK Paweł LEGION WSCHODNI Turośń Kościelna39
91PRUTISMichałSAGITTARIUS Piątnica3637
92RADZIWOŃSKIPawełSWKS Warka21
93RAJKOWSKAAnnaLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna20
94ROGODZIŃSKIMichałGWARDIA Zielona Góra17
95RUCHLEWICZPiotrGROT Białystok3940
96RUDKOWSKIMarekGROT Białystok181832
97RUDNICKIBartoszK-15 Halickie21
98RUTKOWSKIJarosławGROT Białystok54
99RYNKOWSKIPiotrLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna1032
100SADOWSKIKrzysztofGROT Białystok3228
101SARNAMaciejGROT Białystok28
102SAWICKILeszekK-15 Halickie31
103SIEMIENIUKAndrzejGROT Białystok1017
104SIENICKIKonradGROT Białystok332643
105SIENKIEWICZAdamKALIBER Białystok314
106SIEŃKOGrzegorzK-15 Halickie444534
107SKIEPKOMichałSZWADRON Podlasie28
108SMARKUSZWojciechGROT Białystok44
109SOŁBUTPiotr9MM Białystok23
110STANISŁAWCZYKTomaszKALIBER Białystok4753
111SZMITMaciej10
112SZPAKOWICZWiesławGROT Białystok20
113SZUMSKIKrystian15
114ŚREDZIŃSKIGrzegorzK-15 Halickie26
115WALENDZIUKWojciechGROT Białystok49
116WASZCZUKZbigniewGROT Białystok39
117WAWRZENIUKAdamGROT Białystok6
118WOLFARDKrzysztofGROT Białystok38
119WOŹNIUKJerzyKŻR Podlasie44
120WRONAPiotr KrzysztofSZWADRON Podlasie33
121ZUBRYCKIWojciechSZWADRON Podlasie17
122ZUBRYCKIWojciech SZWADRON Podlasie27

Protokół nr. 5 Strzelba gładkolufowa 5 strzałów – S5
Miejsce
ANGIELCZYK
Damian
AMATOR Wrocław
01-20
02-03
03-03
04-07
05-05
06-02
07-07
09-01
10-06
11-03
12-01
Średnia
1BOROWSKI – BESZTATomaszGROT Białystok404849404947464648,25
2SAROSIEKMichałGROT Białystok47464650474746454747,75
3GROCHOWSKIStanisławSZWADRON Podlasie4945484747,25
4GINSZTRomualdGROT Białystok424148484345,25
5MARCIŃCZYKTomaszGROT Białystok4446414640454045,25
6RYŃMichał KacperGROT Białystok45434647422745,25
7ZARZECKIMaciejGROT Białystok4246444845,00
8CIELOSZCZYKRobertGROT Białystok473942434239444444,50
9KIERCELPiotrGROT Białystok444043454544,25
10LEWKOMariuszGROT Białystok3342444244473644,25
11SADOWSKIKrzysztofGROT Białystok3944444843,75
12SOKOLIKSebastianGROT Białystok414448394143,50
13KOŻANAnnaGROT Białystok424147344343,25
14CZAPLICKIAndrzejGROT Białystok434640393642,00
15KURCEWICZTomaszGROT Białystok454339403435293541,75
16SZYMAŃSKIKrzysztofGROT Białystok374541423741,25
17WISZOWATYGrzegorzGROT Białystok3841334134343922433941,00
18BORKOWSKIPawełGROT Białystok303838384840,50
19KOCISZAleksandraGROT Białystok36374541373840,25
20OBLACEWICZPiotrGROT Białystok4241384040,25
21CHOMIUKMarcinGROT Białystok3937345040,00
22SYLWESTRUKAndrzejGROT Białystok303844253840140,00
23OSSOLIŃSKIWojciechGROT Białystok2432433533412038,00
24HODUNRyszardGROT Białystok32324238373337,50
25NOWAKArturGROT Białystok353441323937,25
26GOŁĘBIOWSKIMarekGROT Białystok253138329423236,00
27KOTŁukaszGROT Białystok453224531,00
28PIAŚCIKRomualdGROT Białystok2019273136143031,00
29BUZONMarekGROT Białystok838422528,25
30KOBYLIŃSKIPiotrGROT Białystok25268302025,25
31KRASIŃSKIEmilGROT Białystok4413201623,25
32ARTEMOWICZPiotrSZWADRON Podlasie4243
33BAŁUTMarcinLOK SNAJPER Tczew37
34BARANOWSKIKrzysztof9MM Białystok46
35BĄBCZYŃSKIKamilLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna34
36BOCZOŃAdam StanisławSZWADRON Podlasie43
37BURZYŃSKIMaciejCOMBAT SHOOTING Knyszyn4747
38CIOTROWSKIMarcin9MM Białystok2310
39CZAJKOWSKILeszekSAGITTARIUS Piątnica25
40DĘBSKIWojciech MarekSZWADRON Podlasie36
41DOBRYNIEWSKIJacekSAGITTARIUS Piątnica43
42GIENIUSZŁukaszSZWADRON Podlasie4317
43GIEREJPiotrGROT Białystok4148
44GINSZTEliasz39
45GIROKrzysztofK-15 Halickie293344
46GODLEWSKIKarolGROT Białystok3545
47GRUSZEWSKIPawełGROT Białystok2428
48HRYNIEWICKIRafałGROT Białystok3344
49HUSZCZADariuszGROT Białystok366
50IGNACIUKMarcinGROT Białystok1847
51IWANIUKIreneuszGROT Białystok404343
52JABŁOŃSKIMariuszGROT Białystok3933
53JACHIMCZUKMarcinGROT Białystok39
54JANCZEWSKIMarcinSAGITTARIUS Piątnica24
55JANKOWSKIArturSAGITTARIUS Piątnica3226
56JASTRZĄBZbigniewCLUB 308 Białystok31
57KLUCZYKMichałKALIBER Białystok49
58KOCHANKatarzynaGROT Białystok4541
59KOCISZPiotr37
60KOŁODZIEJSKAAnetaGROT Białystok43
61KOŁODZIEJSKIZbigniewSZWADRON Podlasie47
62KOMOSADariuszGROT Białystok34
63KOSIŃSKITomasz35
64KOSSAKOWSKIRadosławGROT Białystok3436
65KOSSAKOWSKIWinicjuszGROT Białystok332539
66KOSYL-NOWAKJoannaGROT Białystok43
67KOWALCZYKBartłomiej Michał9MM Białystok43
68KUCZYŃSKIKarolSAGITTARIUS Piątnica31
69KULENKOAdamSAGITTARIUS Piątnica4322
70KUŹNIARPrzemysławSAGITTARIUS Piątnica2338
71ŁAZEWSKITomaszGROT Białystok373542
72MARCIŃCZYKAnnaGROT Białystok4824
73MOCARSKIMariuszK-15 Halickie374445
74NIEMIRAAndrzejGROT Białystok4127
75OKSZTELPiotrGROT Białystok2831
76OSTAPOWICZKrzysztofCLUB 308 Białystok46
77PAWEŁKOŁukaszK-15 Halickie37
78PIEKARSKIDariuszSAGITTARIUS Piątnica40
79PÓŁTORAKPawełLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna441138
80PÓŁTORAK Paweł LEGION WSCHODNI Turośń Kościelna31
81PRUTISMichałSAGITTARIUS Piątnica4222
82RADOŃRobertGROT Białystok29
83RADZIWOŃSKIPawełSWKS Warka31
84RAJKOWSKAAnnaLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna30
85ROGODZIŃSKIMichałGWARDIA Zielona Góra39
86RUCHLEWICZPiotrGROT Białystok4243
87RUDKOWSKIMarekGROT Białystok393641
88RUDNICKIBartoszK-15 Halickie353547
89RYNKOWSKIPiotrLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna4442
90SAWICKILeszekK-15 Halickie2749
91SAWICKIMateuszGROT Białystok34
92SIEMIENIUKAndrzejGROT Białystok2740
93SIENICKIKonradGROT Białystok494448
94SIENKIEWICZAdamKALIBER Białystok2636
95SIEŃKOGrzegorzK-15 Halickie4124
96SKIEPKOMichałSZWADRON Podlasie4547
97SŁOWIKOWSKIPiotr31
98SMARKUSZWojciechGROT Białystok47
99STANISŁAWCZYKTomaszKALIBER Białystok4317
100SZPAKOWICZJerzy1
101SZPAKOWICZWiesławGROT Białystok350
102SZUMSKIKrystian14
103ŚREDZIŃSKIGrzegorzK-15 Halickie3
104ULANICKIPiotr39
105WALENDZIUKKatarzynaSZWADRON Podlasie14
106WALENDZIUKWojciechGROT Białystok24
107WAWRZENIUKAdamGROT Białystok43
108WĘGRZYNIAKGrzegorzGROT Białystok33
109WOLFARDKrzysztofGROT Białystok42
110WRONAPiotr KrzysztofSZWADRON Podlasie35
111ZAMBRZYCKIArkadiusz20
112ZUBRYCKIWojciechSZWADRON Podlasie28
113ZUBRYCKIWojciech SZWADRON Podlasie42

Protokół nr. 6 Pistolet Standard 30 strzałów, część dokładna – Pst30d
Miejsce
ANGIELCZYK
Damian
AMATOR Wrocław
01-20
02-03
03-03
04-07
05-05
06-02
07-07
09-01
10-06
11-03
12-01
Średnia
1BOHDANOWICZPiotrGROT Białystok267241254243231250253,50
2GROCHOWSKIStanisławSZWADRON Podlasie271248240244240250,75
3BOROWSKI – BESZTATomaszGROT Białystok229242258226242234245243239247,00
4MARCIŃCZYKTomaszGROT Białystok249229235237242240,75
5SOKOLIKSebastianGROT Białystok217225224211213192201212219,75
6ŁAZEWSKITomaszGROT Białystok140187189209211199,00
7DĄBROWSKITomaszGROT Białystok192184186205191,75
8ANTYCHOWICZJarosławK-15 Halickie216
9BIEDKAPawełOBROŃCA Troszyn197
10BOCZOŃAdam StanisławSZWADRON Podlasie209
11CIELOSZCZYKRobertGROT Białystok204132128
12GIROKrzysztofK-15 Halickie157171
13GODLEWSKIKarolGROT Białystok219235239
14KIERCELPiotrGROT Białystok215207
15KOŁODZIEJSKIZbigniewSZWADRON Podlasie210
16KOSYL-NOWAKJoannaGROT Białystok170
17MARCIŃCZYKAnnaGROT Białystok158
18NOWAKArturGROT Białystok208155172
19SADOWSKIKrzysztofGROT Białystok151
20SMARKUSZWojciechGROT Białystok171
21ZARZECKIMaciejGROT Białystok198220235