Print Friendly, PDF & Email

Podlaskie Zawody Strzeleckie

Klasyfikacja Generalna 2017

 

Klasyfikacja Generalna 2017 – konkurencja Psp10d

Klasyfikacja generalna 2017 Podlaskie Zawody Strzeleckie Psp 10d
Wartość średnia obejmuje cztery najlepsze wyniki
W klasyfikacji ujęci są zawodnicy, którzy uczestniczyli co najmniej 4-krotnie w danej konkurencji
L.p.Nazwisko i imięKlub4.024.031.046.053.061.072.097.104.112.12Średnia
1Ciemnicki PiotrGROT Białystok809091898288,00
2Borowski-Beszta TomaszGROT Białystok898889848387,50
3Sokolik SebastianGROT Białystok838174868884,50
4Boczoń AdamSZWADRON Podlasie8375918784,00
5Bankiewicz ArkadiuszGROT Białystok788658818382,00
6Sarosiek MichałGROT Białystok808069798681,25
7Marcińczyk TomaszGROT Białystok747473648468808079,50
8Kiercel PiotrGROT Białystok778279755278,25
9Sylwanowicz WłodzimierzGROT Białystok68696281628275,00
10Dąbrowski TomaszGROT Białystok7569726670,50
11Czaplicki AndrzejGROT Białystok75747221325268,25
12Juszczuk TomaszGROT Białystok7452557664,25
13Kowalczyk KamilGROT Białystok7871386964,00
14Szpakowicz WiesławGROT Białystok4267637361,25
15Sadowski KrzysztofGROT Białystok6259565959,00
16Niemyjski MariuszGROT Białystok27693251664658,00
17Grygo Andrzej StanisławGROT Białystok675241316355,75
18Bernekier JanuszGROT Białystok47576053313454,25
19Burak PiotrK-15 Halickie4045575348,75
20Kożan AnnaGROT Białystok4448533344,50
21Pogorzelski FranciszekGROT Białystok355833193039,00
22Anchim JarosławElita Szczecin62
23Antychowicz JarosławK-15 Halickie89
24Antychowicz JarosławPODLASIE 4G Białystok84
25Baranowski KarolGROT Białystok878277
26Barańczuk RafałSAGITTARIUS Piątnica48
27Bartczak MajaUKS KALIBER Białystok64
28Bielawiec ZbigniewZBROJOWNIA Czapury7051
29Bohdanowicz PiotrGROT Białystok87
30Bołtromiuk RomanK-15 Halickie48
31Bołtruczuk ZbigniewSZWADRON Podlasie624455
32Borowski TadeuszGROT Białystok76
33Borysiuk WojciechK-15 Halickie6150
34Buniak MartaUKS KALIBER Białystok49
35Burak AdamK-15 Halickie7251
36Buzon MarekGROT Białystok2659
37Chmielewski PatrykK-15 Halickie777454
38Chytra Jan9mm Białystok78
39Ciotrowski Marcin9mm Białystok15
40Czapski MarcinUKS KALIBER Białystok1212
41Czerech KrzysztofGROT Białystok69
42Dąbrowski MikołajClub 308 Białystok81
43Dobrzyniewski JacekSZWADRON Podlasie5857
44Dołubizno PiotrClub 308 Białystok59
45Gajdowski MichałGROT Białystok77
46Gieniusz ŁukaszSZWADRON Podlasie3218
47Gierej PiotrGROT Białystok593658
48Ginszt RomualdGROT Białystok93
49Ginsztorowicz MichałSAGITTARIUS Piątnica6857
50Giro KrzysztofK-15 Halickie73
51Grondek KonradSAGITTARIUS Piątnica53
52Gryko BolesławGROT Białystok31
53Hamerszmit TomaszKormoran Olsztyn78
54Hryniewicki RafałGROT Białystok76
55Ignaciuk MarcinGROT Białystok42
56Ingielewicz JacekSAGITTARIUS Piątnica7633
57Jałoza Przemysław9mm Białystok78
58Januszkiewicz MarcinSAGITTARIUS Piątnica25
59Jurczak RobertSAGITTARIUS Piątnica576875
60Kacprzak MichałSALWA Wołomin79
61Kaczan EugeniuszGROT Białystok69
62Karpiuk PawełGROT Białystok59
63Kirejczyk MieczysławGROT Białystok425962
64Klemienia JarosławGROT Białystok818076
65Kluczyk MichałUKS KALIBER Białystok54
66Kochan KatarzynaGROT Białystok7476
67Kocisz AleksandraGROT Białystok8
68Kołodziejska AnetaGROT Białystok5481
69Kołodziejski ZbigniewSZWADRON Podlasie82
70Komar ŁukaszSAGITTARIUS Piątnica56
71Komosa DariuszGROT Białystok55
72Konopka IreneuszSZWADRON Podlasie81
73Kossakowski RadosławGROT Białystok717671
74Kossakowski WincjuszGROT Białystok385476
75Kostro ŁukaszClub 308 Białystok61
76Kowalska Magdalena9mm Białystok78
77Krawczuk PiotrSZWADRON Podlasie85
78Krawiel StanisławGROT Białystok1216
79Kuzawiński ŁukaszSAGITTARIUS Piątnica13
80Leszczyński MarcinSAGITTARIUS Piątnica53
81Leśniewicz TomaszSAGITTARIUS Piątnica5
82Lewicki ArturGROT Białystok5342
83Lotsmanov VitalyGROT Białystok55
84Lotsmanov VitalyK-15 Halickie28
85Łukasiewicz PawełGROT Białystok5849
86Łukasiewicz TamaraGROT Białystok34
87Łukaszuk PawełClub 308 Białystok33
88Łuksza WaldemarGROT Białystok6671
89Marcińczyk AnnaGROT Białystok7368
90Mielech MateuszGROT Białystok6356
91Mikucki IreneuszGROT Białystok38
92Milewski Wojciech57
93Mocarski MariuszSZWADRON Podlasie46
94Multon WojciechGROT Białystok918561
95Niemira AndrzejGROT Białystok48
96Niemyjska JoannaGROT Białystok4657
97Nikitiuk JanSZWADRON Podlasie52
98Nowicki DanielK-15 Halickie49
99Ofman RafałGROT Białystok5861
100Oksztel PiotrGROT Białystok857982
101Olechno ArturSAGITTARIUS Piątnica48
102Orzel Adam9mm Białystok79
103Ossoliński Wojciech MateuszGROT Białystok5661
104Ostasz-Sokolik AnnaGROT Białystok70
105Owerczuk MichałZKS Warszawa82
106Parfeniuk PiotrZKS Warszawa6075
107Pasiecznik AdrianGROT Białystok2956
108Pawełko ŁukaszK-15 Halickie835
109Pesta PatrycjaGROT Białystok9
110Pieszko RafałGROT Białystok78
111Popławski StanisławGROT Białystok758489
112Praga TomaszKaliber Białystok69
113Prutis AndrzejSAGITTARIUS Piątnica60
114Prutis MichałSAGITTARIUS Piątnica7980
115Rogowski FilipSZWADRON Podlasie53
116Rutkowski JarosławGROT Białystok532054
117Rynkowski PiotrZBROJOWNIA Czapury2370
118Ryń MichałGROT Białystok72
119Sawicki LeszekK-15 Halickie7328
120Sielachowski KamilSZWADRON Podlasie30
121Sienicki KonradGROT Białystok6658
122Sieńko GrzegorzK-15 Halickie627673
123Skalski KrzysztofSZWADRON Podlasie4460
124Skiepko MichałK-15 Halickie2557
125Skorupski MarekSZWADRON Podlasie64
126Smolarczyk RobertSZWADRON Podlasie394254
127Sylwanowicz AdrianGROT Białystok725342
128Sylwestruk AndrzejGROT Białystok49
129Szklarowicz MaciejGROT Białystok3851
130Szymański ŁukaszK-15 Halickie14
131Szymula Krzysztof86
132Średziński GrzegorzK-15 Halickie57
133Taudul Szymon54
134Tichoniuk RafałK-15 Halickie36
135Walendziuk KatarzynaSZWADRON Podlasie29
136Walendziuk WojciechGROT Białystok85
137Waszczuk ZbigniewGROT Białystok547552
138Wiszowaty GrzegorzGROT Białystok42
139Wolfard KrzysztofGROT Białystok6962
140Woroszył MariuszGROT Białystok42
141Woroszył MariuszSZWADRON Podlasie8865
142Zaborski PawełSZWADRON Podlasie47
143Zarzecki MaciejGROT Białystok6573
144Zubrycki WojciechSZWADRON Podlasie3350
145Żurawski Łukasz Jerzy39

Klasyfikacja Generalna 2017 – konkurencja Psp30d

Klasyfikacja generalna 2017 Podlaskie Zawody Strzeleckie Psp 30d
Wartość średnia obejmuje cztery najlepsze wyniki
W klasyfikacji ujęci są zawodnicy, którzy uczestniczyli co najmniej 4-krotnie w danej konkurencji
L.p.Nazwisko i imięKlub4.024.031.046.053.061.072.097.104.112.12Średnia
1Bohdanowicz PiotrGROT Białystok279268262278267270273,75
2Grochowski StanisławGROT Białystok268268268271268,75
3Ginszt RomualdGROT Białystok276266266259266,75
4Multon WojciechGROT Białystok261272270247262,50
5Kołodziejski ZbigniewSZWADRON Podlasie256237257257251,75
6Kołodziejska AnetaGROT Białystok207218212205230216,75
7Kożan AnnaGROT Białystok210199204187186200,00
8Wiszowaty GrzegorzGROT Białystok138164174184165,00
9Antychowicz JarosławK-15 Halickie263249
10Antychowicz JarosławPODLASIE 4G Białystok248236
11Biedka PawełOBROŃCA Troszyn192
12Dakowicz Kamil9mm Białystok116
13Dołubizno PiotrClub 308 Białystok171
14Fiszer RadosławLegion Wschodni244
15Gieniusz Łukasz64
16Giro KrzysztofK-15 Halickie191
17Godlewski KarolGROT Białystok241
18Jabłoński MariuszGROT Białystok209
19Jankowski ArturSAGITTARIUS Piątnica205
20Jurczak RobertSAGITTARIUS Piątnica205
21Kiercel PiotrGROT Białystok199167
22Kochan KatarzynaGROT Białystok209242
23Konopka IreneuszSZWADRON Podlasie175219224
24Kostro ŁukaszClub 308 Białystok218
25Kosyl-Nowak JoannaGROT Białystok138
26Lotsmanov VitalyGROT Białystok139
27Łuksza WaldemarGROT Białystok182
28Maciejczuk KrzysztofLegion Wschodni196
29Milewski Wojciech72
30Nowak ArturGROT Białystok149193
31Nowicki DanielK-15 Halickie137
32Oleśkiewicz GrzegorzGROT Białystok118
33Ossoliński Wojciech MateuszGROT Białystok99
34Ostasz-Sokolik Anna145
35Ostasz-Sokolik AnnaGROT Białystok172
36Ostaszewki MarekGROT Białystok206238
37Owerczuk MichałZKS Warszawa262
38Panas KamilGROT Białystok192
39Pieszko RafałGROT Białystok163185
40Rynkowski PiotrZBROJOWNIA Czapury222
41Sadowski KrzysztofGROT Białystok178
42Sarosiek MichałGROT Białystok222227
43Skalski KrzysztofSZWADRON Podlasie92
44Skiepko GrzegorzK-15 Halickie143199
45Skiepko MichałK-15 Halickie74141
46Skorupski MarekSZWADRON Podlasie217
47Stanisławczyk TomaszUKS KALIBER Białystok208255
48Walendziuk WojciechGROT Białystok227210
49Zalewski Maciej9mm Białystok123
50Zarzecki MaciejGROT Białystok217248
51Zubrycki Wojciech174
52Zubrycki WojciechSZWADRON Podlasie154

Klasyfikacja Generalna 2017 – konkurencja Pcz10d

Klasyfikacja generalna 2017 Podlaskie Zawody Strzeleckie Pcz 10d
Wartość średnia obejmuje cztery najlepsze wyniki
W klasyfikacji ujęci są zawodnicy, którzy uczestniczyli co najmniej 4-krotnie w danej konkurencji
L.p.Nazwisko i imięKlub4.024.031.046.053.061.072.097.104.112.12Średnia
1Ciemnicki PiotrGROT Białystok908691899393929092,25
2Grochowski StanisławGROT Białystok929390878490,50
3Ginszt RomualdGROT Białystok878683908887,75
4Sarosiek MichałGROT Białystok8576668087868585,75
5Borowski-Beszta TomaszGROT Białystok83828371908084,50
6Kołodziejski ZbigniewSZWADRON Podlasie7986827981,50
7Borowski TadeuszGROT Białystok8779758381,00
8Popławski StanisławGROT Białystok80798276798080,25
9Sokolik SebastianGROT Białystok816861728170648780,25
10Żurawski Łukasz Jerzy868538747078,75
11Kowalczyk KamilGROT Białystok8076708377,25
12Kożan AnnaGROT Białystok174488654778477877,25
13Boczoń AdamSZWADRON Podlasie5481818976,25
14Juszczuk TomaszGROT Białystok754375786573,25
15Bankiewicz ArkadiuszGROT Białystok7979626571,25
16Cieloszczyk RobertGROT Białystok6772517468606870,50
17Kossakowski RadosławGROT Białystok6675667470,25
18Marcińczyk TomaszGROT Białystok7480595667,25
19Kołodziejska AnetaGROT Białystok43365458738367,00
20Sadowski KrzysztofGROT Białystok4769687765,25
21Oblacewicz PiotrGROT Białystok49374363717263,75
22Niemyjski MariuszGROT Białystok60543171604861,25
23Dąbrowski TomaszGROT Białystok6463585459,75
24Sylwanowicz AdrianGROT Białystok3460716657,75
25Szpakowicz WiesławGROT Białystok7256415155,00
26Sylwanowicz WłodzimierzGROT Białystok526149564754,50
27Czaplicki AndrzejGROT Białystok3823294648466852,00
28Szklarowicz MaciejGROT Białystok5138645451,75
29Sieńko GrzegorzK-15 Halickie3844625750,25
30Skiepko MichałK-15 Halickie3541613944,00
31Nowicki DanielK-15 Halickie4850252637,25
32Wiszowaty GrzegorzGROT Białystok11282343226,25
33Piaścik RomualdGROT Białystok719252123171122,00
34Anchim JarosławElita Szczecin46
35Antychowicz JarosławK-15 Halickie758073
36Antychowicz JarosławPODLASIE 4G Białystok807467
37Banel MaciejGROT Białystok235442
38Baranowski KarolGROT Białystok808568
39Baranowski Krzysztof9mm Białystok73
40Barańczuk RafałSAGITTARIUS Piątnica4344
41Bartczak MajaUKS KALIBER Białystok19
42Bąbczyński Kamil55
43Bielawiec ZbigniewZBROJOWNIA Czapury4954
44Bohdanowicz PiotrGROT Białystok83
45Bołtromiuk RomanK-15 Halickie10
46Bołtruczuk ZbigniewSZWADRON Podlasie375958
47Borowski TadeuszGROT Białystok76
48Borysiuk WojciechK-15 Halickie8730
49Buniak MartaUKS KALIBER Białystok5241
50Burak AdamK-15 Halickie6058
51Buzon MarekGROT Białystok56
52Cereniewicz Jakub13
53Chmielewski PatrykK-15 Halickie518182
54Chytra Jan9mm Białystok76
55Ciotrowski Marcin9mm Białystok917
56Czapski MarcinUKS KALIBER Białystok2955
57Czarnecki MirosławSZWADRON Podlasie7
58Czerech KrzysztofGROT Białystok186555
59Dakowicz Kamil9mm Białystok374825
60Dobrzyniewski JacekSAGITTARIUS Piątnica75
61Dobrzyniewski JacekSZWADRON Podlasie7863
62Dołubizno PiotrClub 308 Białystok50
63Fiedorczuk MaciejGROT Białystok37
64Frąckiewicz MichałSALWA Wołomin85
65Gajdowski MichałGROT Białystok50
66Gieniusz Łukasz4
67Gieniusz ŁukaszSZWADRON Podlasie428
68Gierej PiotrGROT Białystok1342
69Giro KrzysztofK-15 Halickie51
70Godlewski KarolGROT Białystok7775
71Górski AndrzejClub 308 Białystok7
72Grochowska-Wojtulewicz BarbaraSZWADRON Podlasie9292
73Grondek KonradSAGITTARIUS Piątnica56
74Grzywa Katarzyna13
75Hamerszmit TomaszKormoran Olsztyn74
76Hryniewicki RafałGROT Białystok186959
77Ignaciuk MarcinGROT Białystok69
78Ingielewicz JacekSAGITTARIUS Piątnica2961
79Inglik Piotr21
80Iwaniuk IreneuszGROT Białystok82
81Jałoza Przemysław9mm Białystok54
82Jankowski ArturSAGITTARIUS Piątnica4940
83Januszkiewicz Krzysztof9mm Białystok5852
84Januszkiewicz MarcinSAGITTARIUS Piątnica25
85Jastrząb Ewa18
86Jastrząb ZbigniewClub 308 Białystok26
87Jeżyna Mateusz11
88Jurkun JózefSZWADRON Podlasie20
89Jurkun PawełSZWADRON Podlasie12
90Kacprzak MichałSALWA Wołomin83
91Kaczan EugeniuszGROT Białystok473629
92Kalinowski Piotr33
93Karny KrzysztofK-15 Halickie57
94Karpiuk PawełGROT Białystok8386
95Kiercel PiotrGROT Białystok717156
96Kirejczyk MieczysławGROT Białystok525841
97Klemienia JarosławGROT Białystok1742
98Kluczyk MichałUKS KALIBER Białystok50
99Kochan KatarzynaGROT Białystok50
100Kocisz AleksandraGROT Białystok3538
101Komosa DariuszGROT Białystok19
102Konopka IreneuszSZWADRON Podlasie6415083
103Kossakowski WincjuszGROT Białystok4864
104Kossakowski WinicjuszGROT Białystok48
105Kosyl-Nowak JoannaGROT Białystok6
106Kowalczyk Bartłomiej Michał9mm Białystok77
107Kowalska Magdalena9mm Białystok77
108Kowalski Dawid9mm Białystok514439
109Kozłowska Natalia4
110Kozłowski Jerzy AndrzejGROT Białystok5
111Kruszewski Sławomir55
112Kucejko KrzysztofSZWADRON Podlasie9184
113Kucejko ZbigniewSZWADRON Podlasie71
114Kujawska Monika12
115Kurowicka Edyta Beata27
116Kuzawiński ŁukaszSAGITTARIUS Piątnica40
117Leszczyński MarcinSAGITTARIUS Piątnica49
118Leśniewicz TomaszSAGITTARIUS Piątnica15
119Lewicki ArturGROT Białystok732
120Lotsmanov VitalyGROT Białystok3746
121Lotsmanov VitalyK-15 Halickie33
122Łukasiewicz PawełGROT Białystok55
123Łukasiewicz TamaraGROT Białystok407232
124Łukaszuk PawełClub 308 Białystok115
125Łuksza WaldemarGROT Białystok645055
126Łupińska JustynaSZWADRON Podlasie11
127Łupiński MarcinSZWADRON Podlasie16
128Makal TomaszSAGITTARIUS Piątnica66
129Malaszewski Kamil55
130Marcińczyk AnnaGROT Białystok67
131Masłowiecki MateuszGROT Białystok34
132Mielech MateuszGROT Białystok4143
133Mikucki IreneuszGROT Białystok34
134Mocarski MariuszK-15 Halickie50
135Mocarski MariuszSZWADRON Podlasie61
136Monieta Karol9mm Białystok4747
137Multon WojciechGROT Białystok7686
138Niemira AndrzejGROT Białystok18
139Niemyjska JoannaGROT Białystok7432
140Niewiński TomaszSAGITTARIUS Piątnica36
141Nikitiuk JanSZWADRON Podlasie13
142Nowak ArturGROT Białystok2116
143Ofman RafałGROT Białystok5828
144Oksztel PiotrGROT Białystok756962
145Olechno ArturSAGITTARIUS Piątnica4
146Oleśkiewicz GrzegorzGROT Białystok23
147Orzel Adam9mm Białystok78
148Ossoliński Wojciech MateuszGROT Białystok4717
149Ostaszewki MarekGROT Białystok738177
150Ostrowska Iwona3
151Owerczuk MichałZKS Warszawa83
152Parfeniuk PiotrZKS Warszawa6983
153Pasiecznik AdrianGROT Białystok3511
154Pesta PatrycjaGROT Białystok14
155Piascik RomualdGROT Białystok21
156Piekarski Dariusz JanSAGITTARIUS Piątnica12
157Pieszko RafałGROT Białystok424966
158Plauszta Marcin59
159Pogorzelski MarcinGROT Białystok46
160Praga TomaszKaliber Białystok47
161Prutis AndrzejSAGITTARIUS Piątnica78
162Radoń RobertGROT Białystok24
163Radziszewski Marcin8
164Radziwoński PawełGROT Białystok930
165Rogowski FilipSZWADRON Podlasie61
166Rudnicki BartoszK-15 Halickie8273
167Rynkowski PiotrZBROJOWNIA Czapury8227
168Ryń MichałGROT Białystok50
169Sawicki DamianSAGITTARIUS Piątnica22
170Sawicki LeszekK-15 Halickie2973
171Sawicki PiotrSAGITTARIUS Piątnica52
172Sielachowski KamilSZWADRON Podlasie22
173Sienicki KonradGROT Białystok4372
174Sieńko Marek43
175Skalski KrzysztofSZWADRON Podlasie162
176Skarżyński MarcinClub 308 Białystok15
177Skiepko GrzegorzK-15 Halickie5652
178Skorupski MarekSZWADRON Podlasie67
179Sławikowski Piotr38
180Smolarczyk RobertSZWADRON Podlasie585550
181Sylwestruk AndrzejGROT Białystok22
182Szymański ŁukaszK-15 Halickie3041
183Szymula Krzysztof84
184Śliwonik MichałSZWADRON Podlasie34
185Średziński GrzegorzK-15 Halickie15
186Walendziuk WojciechGROT Białystok46
187Waliński PiotrSAGITTARIUS Piątnica31
188Wilga Andrzej7
189Wolfard KrzysztofGROT Białystok6752
190Woroszył MariuszGROT Białystok87
191Woroszył MariuszSZWADRON Podlasie8283
192Wrona PiotrGROT Białystok41
193Wrzosek Dariusz45
194Zaborski PawełSZWADRON Podlasie0
195Zalewski Maciej9mm Białystok42
196Zarzecki MaciejGROT Białystok7274
197Zembrowski PiotrGROT Białystok4052
198Zubrycki Wojciech11
199Zubrycki WojciechSZWADRON Podlasie6542
200Żak Daniel24

Klasyfikacja Generalna 2017 – konkurencja Ksp10s

Klasyfikacja generalna 2017 Podlaskie Zawody Strzeleckie Ksp 10s
Wartość średnia obejmuje cztery najlepsze wyniki
W klasyfikacji ujęci są zawodnicy, którzy uczestniczyli co najmniej 4-krotnie w danej konkurencji
L.p.Nazwisko i imięKlub4.024.031.046.053.061.072.097.104.112.12Średnia
1Grochowski StanisławGROT Białystok7262624460,00
2Sokolik SebastianGROT Białystok472222373940515849,00
3Kiercel PiotrGROT Białystok52373449351130531947,75
4Sarosiek MichałGROT Białystok39463256363644,25
5Cieloszczyk RobertGROT Białystok3854363139,75
6Sieńko GrzegorzK-15 Halickie3628345037,00
7Borowski-Beszta TomaszGROT Białystok3732463136,50
8Czaplicki AndrzejGROT Białystok40451920213735,75
9Marcińczyk TomaszGROT Białystok3410534234,75
10Żurawski Łukasz Jerzy353030312531,50
11Burak PiotrK-15 Halickie3432173128,50
12Skiepko MichałK-15 Halickie3924301827,75
13Pieszko RafałGROT Białystok3216342627,00
14Piaścik RomualdGROT Białystok8101934112021,00
15Wiszowaty GrzegorzGROT Białystok3710211420,50
16Anchim JarosławElita Szczecin14
17Antychowicz JarosławK-15 Halickie41
18Antychowicz JarosławPODLASIE 4G Białystok1816
19Banel MaciejGROT Białystok57
20Bankiewicz ArkadiuszGROT Białystok112228
21Baranowski Krzysztof9mm Białystok26
22Barańczuk RafałSAGITTARIUS Piątnica24
23Bartczak MajaUKS KALIBER Białystok42
24Bernekier JanuszGROT Białystok16
25Biedka PawełOBROŃCA Troszyn19
26Bielawiec ZbigniewZBROJOWNIA Czapury1725
27Boczoń AdamSZWADRON Podlasie465029
28Bołtromiuk RomanK-15 Halickie21
29Bołtruczuk ZbigniewSZWADRON Podlasie20
30Borowski TadeuszGROT Białystok5649
31Borysiuk WojciechK-15 Halickie1729
32Buniak MartaUKS KALIBER Białystok2222
33Burak AdamK-15 Halickie2742
34Buzon MarekGROT Białystok21
35Chytra Jan9mm Białystok30
36Ciotrowski Marcin9mm Białystok13
37Czapski MarcinUKS KALIBER Białystok3317
38Dakowicz Kamil9mm Białystok5040
39Dąbrowski MikołajClub 308 Białystok39
40Dąbrowski TomaszGROT Białystok33
41Dobrzyniewski JacekSZWADRON Podlasie21
42Dołubizno PiotrClub 308 Białystok42
43Fiedorczuk MaciejGROT Białystok33
44Fiszer RadosławLegion Wschodni18
45Frąckiewicz MichałSALWA Wołomin30
46Gieniusz Łukasz18
47Gieniusz ŁukaszSZWADRON Podlasie1015
48Gierej PiotrGROT Białystok2617
49Ginszt RomualdGROT Białystok5970
50Giro KrzysztofK-15 Halickie14
51Godlewski KarolGROT Białystok3960
52Górski AndrzejClub 308 Białystok22
53Grondek KonradSAGITTARIUS Piątnica19
54Hryniewicki RafałGROT Białystok2824
55Ingielewicz JacekSAGITTARIUS Piątnica20
56Iwaniuk IreneuszGROT Białystok31
57Jabłoński MariuszGROT Białystok46
58Jankowski ArturSAGITTARIUS Piątnica2346
59Januszkiewicz MarcinSAGITTARIUS Piątnica12
60Jurczak RobertSAGITTARIUS Piątnica1119
61Kacprzak MichałSALWA Wołomin18
62Karpiuk PawełGROT Białystok34
63Kirejczyk MieczysławGROT Białystok3520
64Klemienia JarosławGROT Białystok404650
65Kluczyk MichałUKS KALIBER Białystok32
66Kochan KatarzynaGROT Białystok2930
67Kocisz AleksandraGROT Białystok18
68Kołodziejska AnetaGROT Białystok20
69Kołodziejski ZbigniewSZWADRON Podlasie56
70Komar ŁukaszSAGITTARIUS Piątnica13
71Konopka IreneuszSZWADRON Podlasie202825
72Kossakowski RadosławGROT Białystok344421
73Kossakowski WincjuszGROT Białystok4321
74Kostro ŁukaszClub 308 Białystok13
75Kosyl-Nowak JoannaGROT Białystok25
76Kowalczyk KamilGROT Białystok11
77Kozłowski Jerzy AndrzejGROT Białystok17
78Krawczuk PiotrSZWADRON Podlasie77
79Krawiel StanisławGROT Białystok33284
80Kucejko KrzysztofSZWADRON Podlasie28
81Kucejko ZbigniewSZWADRON Podlasie9
82Kuzawiński ŁukaszSAGITTARIUS Piątnica33
83Leszczyński MarcinSAGITTARIUS Piątnica26
84Leśniewicz TomaszSAGITTARIUS Piątnica30
85Lewicki ArturGROT Białystok3425
86Lotsmanov VitalyGROT Białystok49
87Łukasiewicz PawełGROT Białystok3034
88Łukaszuk PawełClub 308 Białystok4647
89Łuksza WaldemarGROT Białystok2144
90Maciejczuk KrzysztofLegion Wschodni44
91Makal TomaszSAGITTARIUS Piątnica13
92Marcińczyk AnnaGROT Białystok4054
93Masłowiecki MateuszGROT Białystok35
94Mielech MateuszGROT Białystok18
95Mikucki IreneuszGROT Białystok29
96Mocarski MariuszK-15 Halickie41
97Mocarski MariuszSZWADRON Podlasie52
98Monieta Karol9mm Białystok41
99Niemira AndrzejGROT Białystok23
100Niemyjska JoannaGROT Białystok1911
101Niemyjski MariuszGROT Białystok2723
102Niewiński TomaszSAGITTARIUS Piątnica6
103Nikitiuk JanGROT Białystok21
104Nitkiewicz JacekSAGITTARIUS Piątnica4458
105Nowak ArturGROT Białystok927
106Nowicki DanielK-15 Halickie231215
107Ofman RafałGROT Białystok202748
108Olechno ArturSAGITTARIUS Piątnica30
109Ossoliński Wojciech MateuszGROT Białystok198
110Ostasz-Sokolik AnnaGROT Białystok3235
111Owerczuk MichałZKS Warszawa23
112Panas KamilGROT Białystok41
113Parfeniuk PiotrZKS Warszawa3620
114Pasiecznik AdrianGROT Białystok1720
115Pawełko ŁukaszK-15 Halickie3020
116Pesta PatrycjaGROT Białystok9
117Piascik RomualdGROT Białystok9
118Pogorzelski FranciszekGROT Białystok292727
119Praga TomaszKaliber Białystok39
120Prutis AndrzejSAGITTARIUS Piątnica32
121Radziwoński PawełGROT Białystok815
122Rogowski FilipSZWADRON Podlasie46
123Rutkowski AdamGROT Białystok3734
124Rutkowski JarosławGROT Białystok2531
125Rutkowski JózefGROT Białystok355158
126Rynkowski PiotrZBROJOWNIA Czapury1732
127Sadowski KrzysztofGROT Białystok4224
128Sawicki LeszekK-15 Halickie2636
129Sawicki MichałSAGITTARIUS Piątnica31
130Sawicki PiotrSAGITTARIUS Piątnica31
131Sieńko Marek19
132Skalski KrzysztofSZWADRON Podlasie1222
133Skiepko GrzegorzK-15 Halickie1246
134Słomczyński Marek9
135Smolarczyk RobertSZWADRON Podlasie413129
136Stanisławczyk TomaszUKS KALIBER Białystok5963
137Sylwanowicz AdrianGROT Białystok23
138Sylwanowicz WłodzimierzGROT Białystok31
139Sylwestruk AndrzejGROT Białystok30
140Szklarowicz MaciejGROT Białystok39
141Szpakowicz WiesławGROT Białystok2137
142Szymański ŁukaszK-15 Halickie922
143Tichoniuk RafałK-15 Halickie17
144Walendziuk KatarzynaSZWADRON Podlasie15
145Walendziuk WojciechGROT Białystok542135
146Waliński PiotrSAGITTARIUS Piątnica0
147Waszczuk ZbigniewGROT Białystok16
148Wolfard KrzysztofGROT Białystok24
149Woroszył MariuszGROT Białystok24
150Zaborski PawełSZWADRON Podlasie45
151Zalewski Maciej9mm Białystok21
152Zarzecki MaciejGROT Białystok16
153Zembrowski PiotrGROT Białystok45
154Zubrycki Wojciech30
155Zubrycki WojciechSZWADRON Podlasie192910

Klasyfikacja Generalna 2017 – konkurencja S5

Klasyfikacja generalna 2017 Podlaskie Zawody Strzeleckie S5
Wartość średnia obejmuje cztery najlepsze wyniki
W klasyfikacji ujęci są zawodnicy, którzy uczestniczyli co najmniej 4-krotnie w danej konkurencji
L.p.Nazwisko i imięKlub4.024.031.046.053.061.072.097.104.112.12Średnia
1Sarosiek MichałGROT Białystok48364346484947,75
2Rudnicki BartoszK-15 Halickie4547484646,50
3Marcińczyk TomaszGROT Białystok464640484646,50
4Ginszt RomualdGROT Białystok4639484444,25
5Borowski-Beszta TomaszGROT Białystok3740414940414443,75
6Sokolik SebastianGROT Białystok424537464243,75
7Wiszowaty GrzegorzGROT Białystok394542464043,25
8Cieloszczyk RobertGROT Białystok434535404242,50
9Kożan AnnaGROT Białystok373141363439464242,00
10Niemyjski MariuszGROT Białystok403843414341,75
11Kocisz AleksandraGROT Białystok473634394441,50
12Kołodziejski ZbigniewSZWADRON Podlasie3944433941,25
13Kiercel PiotrGROT Białystok3643374138423441,00
14Sylwanowicz WłodzimierzGROT Białystok3045444340,50
15Żurawski Łukasz Jerzy4046373740,00
16Sieńko GrzegorzK-15 Halickie4444333539,00
17Czaplicki AndrzejGROT Białystok39113444363138,25
18Juszczuk TomaszGROT Białystok4143333638,25
19Piaścik RomualdGROT Białystok31243927394237,75
20Burak PiotrK-15 Halickie3543293134,50
21Skiepko MichałK-15 Halickie4714264633,25
22Zubrycki WojciechSZWADRON Podlasie1036454032,75
23Oblacewicz PiotrGROT Białystok4114114227,00
24Anchim JarosławElita Szczecin37
25Antychowicz JarosławK-15 Halickie4141
26Antychowicz JarosławPODLASIE 4G Białystok44
27Banel MaciejGROT Białystok494341
28Baranowski Krzysztof9mm Białystok27
29Barańczuk RafałSAGITTARIUS Piątnica4345
30Bartczak MajaUKS KALIBER Białystok36
31Bąbczyński Kamil47
32Biedka PawełOBROŃCA Troszyn27
33Bielawiec ZbigniewZBROJOWNIA Czapury2541
34Boczoń AdamSZWADRON Podlasie444027
35Bołtromiuk RomanK-15 Halickie17
36Borysiuk WojciechK-15 Halickie32
37Burak AdamK-15 Halickie4542
38Buzon MarekGROT Białystok39
39Cereniewicz Jakub32
40Chmielewski PatrykK-15 Halickie2937
41Chytra Jan9mm Białystok46
42Ciotrowski Marcin9mm Białystok429
43Czapski MarcinUKS KALIBER Białystok413916
44Czarnecki MirosławSZWADRON Podlasie29
45Czerech KrzysztofGROT Białystok3515
46Dakowicz Kamil9mm Białystok314
47Dobrzyniewski JacekSAGITTARIUS Piątnica24
48Dobrzyniewski JacekSZWADRON Podlasie3542
49Dołubizno PiotrClub 308 Białystok43
50Fiszer RadosławLegion Wschodni29
51Gieniusz ŁukaszSZWADRON Podlasie403626
52Gierej PiotrGROT Białystok43
53Ginsztorowicz MichałSAGITTARIUS Piątnica37
54Giro KrzysztofK-15 Halickie31
55Godlewski KarolGROT Białystok4634
56Górski AndrzejClub 308 Białystok27
57Grondek KonradSAGITTARIUS Piątnica25
58Hryniewicki RafałGROT Białystok37
59Ignaciuk MarcinGROT Białystok43
60Iwaniuk IreneuszGROT Białystok40
61Jabłoński MariuszGROT Białystok30
62Jałoza Przemysław9mm Białystok36
63Jankowski ArturSAGITTARIUS Piątnica41
64Januszkiewicz Krzysztof9mm Białystok3644
65Jurczak RobertSAGITTARIUS Piątnica4
66Kalinowski Piotr17
67Karny KrzysztofK-15 Halickie42
68Karpiuk PawełGROT Białystok43
69Kluczyk MichałUKS KALIBER Białystok22
70Kochan KatarzynaGROT Białystok3741
71Kołodziejska AnetaGROT Białystok364135
72Komar ŁukaszSAGITTARIUS Piątnica26
73Komosa DariuszGROT Białystok44
74Konopka IreneuszSZWADRON Podlasie4743
75Konopka Wiesław20
76Kossakowski RadosławGROT Białystok44
77Kossakowski WincjuszGROT Białystok3620
78Kostro ŁukaszClub 308 Białystok13
79Kosyl-Nowak JoannaGROT Białystok36
80Kowalska Magdalena9mm Białystok43
81Kowalski Dawid9mm Białystok3132
82Kozłowski Jerzy AndrzejGROT Białystok19
83Kruszewski Sławomir30
84Kucejko KrzysztofSZWADRON Podlasie41
85Kucejko ZbigniewSZWADRON Podlasie41
86Kujawska Monika41
87Kurowicki Robert34
88Kuzawiński ŁukaszSAGITTARIUS Piątnica41
89Leszczyński MarcinSAGITTARIUS Piątnica31
90Leśniewicz TomaszSAGITTARIUS Piątnica36
91Lewicki ArturGROT Białystok3038
92Lotsmanov VitalyGROT Białystok40
93Łukaszuk PawełClub 308 Białystok30
94Łuksza WaldemarGROT Białystok2644
95Marcińczyk AnnaGROT Białystok454449
96Masłowiecki MateuszGROT Białystok32
97Mielech MateuszGROT Białystok3637
98Mikucki IreneuszGROT Białystok36
99Mocarski MariuszK-15 Halickie41
100Monieta Karol9mm Białystok4237
101Niemira AndrzejGROT Białystok42
102Niemyjska JoannaGROT Białystok3739
103Niewiński TomaszSAGITTARIUS Piątnica17
104Nikitiuk JanSZWADRON Podlasie36
105Nowak ArturGROT Białystok917
106Nowicki DanielK-15 Halickie2235
107Ofman RafałGROT Białystok371942
108Oksztel PiotrGROT Białystok42
109Olechno ArturSAGITTARIUS Piątnica33
110Orzel Adam9mm Białystok40
111Ossoliński Wojciech MateuszGROT Białystok3239
112Owerczuk MichałZKS Warszawa4532
113Panas KamilGROT Białystok33
114Parfeniuk PiotrZKS Warszawa4543
115Pasiecznik AdrianGROT Białystok2016
116Pawełko ŁukaszK-15 Halickie32
117Piascik RomualdGROT Białystok22
118Piekarski Dariusz JanSAGITTARIUS Piątnica17
119Pieszko RafałGROT Białystok33
120Prutis AndrzejSAGITTARIUS Piątnica41
121Prutis MichałSAGITTARIUS Piątnica28
122Radoń RobertGROT Białystok46
123Radziszewski Marcin29
124Radziwoński PawełGROT Białystok1128
125Rogowski FilipSZWADRON Podlasie28
126
127Rynkowski PiotrZBROJOWNIA Czapury931
128Ryń MichałGROT Białystok44
129Sadowski KrzysztofGROT Białystok363645
130Sadowski Marek40
131Sawicki LeszekK-15 Halickie363630
132Sawicki PiotrSAGITTARIUS Piątnica33
133Sawulski Radosław9mm Białystok10
134Sieńko Marek34
135Skalski KrzysztofSZWADRON Podlasie3729
136Skarżyński MarcinClub 308 Białystok37
137Skiepko GrzegorzK-15 Halickie4334
138Sławikowski Piotr41
139Smolarczyk RobertSZWADRON Podlasie393844
140Stanisławczyk TomaszUKS KALIBER Białystok4221
141Sylwanowicz AdrianGROT Białystok4740
142Sylwestruk AndrzejGROT Białystok36
143Szklarowicz MaciejGROT Białystok33
144Szpakowicz WiesławGROT Białystok343340
145Szymański ŁukaszK-15 Halickie22
146Śliwonik MichałSZWADRON Podlasie5
147Średziński GrzegorzK-15 Halickie26
148Tichoniuk RafałK-15 Halickie10
149Walendziuk KatarzynaSZWADRON Podlasie30
150Waliński PiotrSAGITTARIUS Piątnica35
151Woroszył MariuszSZWADRON Podlasie39
152Zaborski PawełSZWADRON Podlasie34
153Zalewski Maciej9mm Białystok41
154Zarzecki MaciejGROT Białystok4143
155Zembrowski PiotrGROT Białystok26

Klasyfikacja Generalna 2017 – konkurencja Pst30d

Klasyfikacja generalna 2017 Podlaskie Zawody Strzeleckie Pst 30d
Wartość średnia obejmuje cztery najlepsze wyniki
W klasyfikacji ujęci są zawodnicy, którzy uczestniczyli co najmniej 4-krotnie w danej konkurencji
L.p.Nazwisko i imięKlub4.024.031.046.053.061.072.097.104.112.12Średnia
1Grochowska-Wojtulewicz BarbaraSZWADRON Podlasie262264248251256,25
2Grochowski StanisławGROT Białystok255255255243252255255,00
3Bohdanowicz PiotrGROT Białystok233238236253246240247246,50
4Kołodziejski ZbigniewSZWADRON Podlasie202221217218241224,25
5Borowski-Beszta TomaszGROT Białystok214220222188220232223,50
6Sokolik SebastianGROT Białystok213112215201205151232222220,50
7Sarosiek MichałGROT Białystok208186184226201,00
8Kiercel PiotrGROT Białystok203188197173121169193195,25
9Cieloszczyk RobertGROT Białystok160163182146167168,00
10Antychowicz JarosławK-15 Halickie222
11Bankiewicz ArkadiuszGROT Białystok210
12Bartczak MajaUKS KALIBER Białystok119
13Bielawiec ZbigniewZBROJOWNIA Czapury148
14Cebeterewicz MariuszGarda Ostróda166
15Dąbrowski TomaszGROT Białystok188234
16Giro KrzysztofK-15 Halickie203
17Hryniewicki RafałGROT Białystok126120
18Juszczuk TomaszGROT Białystok196
19Konopka IreneuszSZWADRON Podlasie59193
20Marcińczyk TomaszGROT Białystok207182
21Niemira AndrzejGROT Białystok136
22Ossoliński Wojciech MateuszGROT Białystok99
23Owerczuk MichałZKS Warszawa250
24Pieszko RafałGROT Białystok162116148
25Wiszowaty GrzegorzGROT Białystok153106
26Woroszył MariuszSZWADRON Podlasie215
27Zarzecki MaciejGROT Białystok186
28Zembrowski PiotrGROT Białystok144