Print Friendly, PDF & Email

Podlaskie Zawody Strzeleckie

Klasyfikacja Generalna 2019

Do klasyfikacji uwzględniane są cztery najlepsze wyniki w danej konkurencji. Zawodnicy startujące mniej niż 4 razy w roku w danej konkurencji, nie są brani pod uwagę w klasyfikacji.
Protokół nr. 1 Pistolet sportowy 10 strzałów część dokładna – Psp10d
Miejsce
Nazwisko
Imię
Klub
01-05
02-02
03-02
04-06
05-18
06-01
Średnia
1ŁAZEWSKITomaszGROT Białystok769175879186,25
2SOKOLIKSebastianGROT Białystok9083788985,00
3MARCIŃCZYKTomaszGROT Białystok8173888381,25
4KAPANAJKOBohdanGROT Białystok76718566727176,00
5DĄBROWSKITomaszGROT Białystok6077707971,50
6WĘGRZYNIAKGrzegorzGROT Białystok6367807571,25
7OSSOLIŃSKIWojciechGROT Białystok6374746669,25
8POGORZELSKIFranciszekGROT Białystok4321424738,25
9ANTYCHOWICZJarosławK-15 Halickie90
10BANKIEWICZArkadiuszGROT Białystok827366
11BERNEKIERJanuszGROT Białystok1323
12BOŁTRUCZUKZbigniewSZWADRON Białystok343066
13BOROWSKITadeuszGROT Białystok71
14BOROWSKI-BESZTATomaszGROT Białystok94
15BUNIAKMartaKALIBER Białystok21
16BUZONMarekGROT Białystok546373
17CIEMNICKIPiotrGROT Białystok91
18CIOTROWSKIMarcin9MM Białystok12
19CZAPLICKIAndrzejGROT Białystok687884
20GINSZTEliasz8172
21GODLEWSKIKarolGROT Białystok92
22GRYGOAndrzejGROT Białystok545817
23HRYNIEWICKIRafałGROT Białystok6687
24HUSZCZADariuszGROT Białystok69
25JABŁOŃSKIMariuszGROT Białystok50
26JANUCIKJan4984
27KARAŚGrzegorzGROT Białystok1377
28KARETKOSławomirKŻR Podlasie 81
29KIERCELPiotrGROT Białystok80
30KLEMIENIAJarosławGROT Białystok7468
31KOBYLIŃSKI Piotr GROT Białystok4
32KOCISZAleksandraGROT Białystok36
33KORNIEJCZYKBartoszGROT Białystok72
34KOSSAKOWSKIRadosławGROT Białystok4758
35KOSSAKOWSKIWinicjuszGROT Białystok33
36KOSYL Artur Piotr67
37KOŻANAnnaGROT Białystok55
38KRAMARZPawełGROT Białystok7616
39KRAWIELStanisławGROT Białystok181323
40KRYNICKIKarolGROT Białystok70
41KURCEWICZTomaszGROT Białystok8457
42KURYŁOAndrzejSAGITTARIUS Piątnica2726
43KURYŁORomanSAGITTARIUS Piątnica62
44ŁUKASIEWICZPawełGROT Białystok29
45ŁUKSZAWaldemarGROT Białystok66
46MULTONWojciechGROT Białystok8172
47NIEMYJSKIDamianLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna86
48NIKITIUKJanGROT Białystok71
49OKSZTELPiotrGROT Białystok8689
50OSTASZ-SOKOLIKAnnaGROT Białystok48
51POPŁAWSKIStanisławGROT Białystok25
52PÓŁTORAKPawełLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna50
53PRUTISAndrzej MichałSAGITTARIUS Piątnica67
54RUCHLEWICZMariuszGROT Białystok58
55SADOWSKIKrzysztofGROT Białystok705965
56SARNAMaciejGROT Białystok46
57SIENICKIKonradGROT Białystok6668
58SKOBODZIŃSKIMariuszGROT Białystok76
59SMACZNYDawidCLUB 308 Białystok7470
60SYLWESTRUKAndrzejGROT Białystok44
61SZPAKOWICZWiesławGROT Białystok717478
62SZYMAŃSKIKrzysztofGROT Białystok47
63WASZCZUKZbigniewGROT Białystok59
64WISZOWATYGrzegorzGROT Białystok62
65WITKOWSKIRadosławGROT Białystok4
66ZARZECKIMaciejGROT Białystok8881
67ZUBRYCKI Wojciech SZWADRON Białystok57
Protokół nr. 2 Pistolet sportowy 30 strzałów część dokładna – Psp30d
Miejsce
Nazwisko
Imię
Klub
01-05
02-02
03-02
04-06
05-18
06-01
Średnia
1BOHDANOWICZPiotrGROT Białystok271276269272265251272,00
2ŁAZEWSKITomaszGROT Białystok254269258260267263,50
3MARCIŃCZYKTomaszGROT Białystok258252255258255,75
4SAROSIEKMichałGROT Białystok231239253259246239249,25
5NOWAKArturGROT Białystok250221234228240238,00
6WISZOWATYGrzegorzGROT Białystok168191185188183,00
7ANTYCHOWICZJarosławK-15 Halickie254
8BORKOWSKIPawełGROT Białystok196
9CZAJKOWSKILeszekSAGITTARIUS Piątnica228
10CZARNOCKIJerzyKALIBER Białystok251
11GINSZTRomualdGROT Białystok266270
12GODLEWSKIKarolGROT Białystok280273278
13GROCHOWSKA-WOJTULEWICZBarbaraSZWADRON Białystok273
14GROCHOWSKIStanisławSZWADRON Białystok279
15HUSZCZADariuszGROT Białystok153215
16JACHIMCZYKMarcinGROT Białystok104
17KIERCELPiotrGROT Białystok248
18KOBYLIŃSKI Piotr GROT Białystok101
19KOŁODZIEJSKAAnetaGROT Białystok220
20KOŁODZIEJSKIZbigniewSZWADRON Białystok229250
21KORNIEJCZYKBartoszGROT Białystok218147
22KRAMARZPawełGROT Białystok240210
23KRAŚNICKIWojciechGROT Białystok63
24MULTONWojciechGROT Białystok249
25SKOBODZIŃSKIMariuszGROT Białystok256263
26WĘGRZYNIAKGrzegorzGROT Białystok209226
27WISZOWATYBartosz197197
Protokół nr. 3 Pistolet centralnego zapłonu 10 strzałów część dokładna – Pcz10d
Miejsce
Nazwisko
Imię
Klub
01-05
02-02
03-02
04-06
05-18
06-01
Średnia
1SAROSIEKMichałGROT Białystok88838685908587,25
2SIENICKIKonradGROT Białystok8878828382,75
3NOWAKArturGROT Białystok748161838781,25
4CIELOSZCZYKRobertGROT Białystok8285697978,75
5POPŁAWSKIStanisławGROT Białystok667684727977,75
6CZAPLICKIAndrzejGROT Białystok8477766976,50
7ŁAZEWSKITomaszGROT Białystok627766688373,50
8KOŻANAnnaGROT Białystok7056737869,25
9WISZOWATYGrzegorzGROT Białystok7570725768,50
10DĄBROWSKITomaszGROT Białystok557178586568,00
11WĘGRZYNIAKGrzegorzGROT Białystok32707360666368,00
12BORKOWSKIPawełGROT Białystok516071636965,75
13GUZIEJKOWiesławGROT Białystok4883487463,25
14KOSSAKOWSKIWinicjuszGROT Białystok666945506261,75
15KURCEWICZTomaszGROT Białystok4858716360,00
16OSSOLIŃSKIWojciechGROT Białystok6072604258,50
17KAPANAJKOBohdanGROT Białystok124378663355,00
18GOŁĘBIOWSKIMarekGROT Białystok5252302239,00
19PIAŚCIKRomualdGROT Białystok18837191214,25
20ANTYCHOWICZJarosławK-15 Halickie6786
21BANELMaciejGROT Białystok56
22BANKIEWICZArkadiuszGROT Białystok768624
23BOHDANOWICZPiotrGROT Białystok83
24BOŁTROMIUK PawełK-15 Halickie65
25BOŁTRUCZUKZbigniewSZWADRON Białystok5553
26BOROWSKITadeuszGROT Białystok7757
27BOROWSKI-BESZTATomaszGROT Białystok8477
28BUNIAKMartaKALIBER Białystok3
29BUZONMarekGROT Białystok5057
30CHOMIUKMarcinGROT Białystok937
31CIEMNICKIPiotrGROT Białystok8985
32CIOTROWSKIMarcin9MM Białystok10
33CZAJKOWSKILeszekSAGITTARIUS Piątnica54
34CZARNOCKIJerzyKALIBER Białystok8597
35CZERECHKrzysztofGROT Białystok6123
36FIRSZPiotrGROT Białystok23
37GINSZTRomualdGROT Białystok8479
38GODLEWSKIKarolGROT Białystok9186
39HERBSZTGrzegorzGROT Białystok33
40HRYNIEWICKIRafałGROT Białystok6841
41HUSZCZADariuszGROT Białystok283478
42JABŁOŃSKIMariuszGROT Białystok40
43JACHIMCZYKMarcinGROT Białystok66
44JANUCIKJan4753
45JUCHIMOWICZTomaszKALIBER Białystok64
46KACZANEugeniuszGROT Białystok4
47KARAŚGrzegorzGROT Białystok40
48KARETKOSławomirKŻR Podlasie 72
49KIERCELPiotrGROT Białystok83
50KLEMIENIAJarosławGROT Białystok2959
51KOCISZAleksandraGROT Białystok3734
52KOŁODZIEJSKAAnetaGROT Białystok79
53KOŁODZIEJSKIZbigniewSZWADRON Białystok8589
54KORNIEJCZYKBartoszGROT Białystok637533
55KOSSAKOWSKIRadosławGROT Białystok4669
56KOSYL Artur Piotr24
57KOTOWICZMarcinGROT Białystok7267
58KRAKÓWKAAndrzej77
59KRAMARZPawełGROT Białystok677439
60KRYNICKIKarolGROT Białystok452540
61KURYŁOAndrzejSAGITTARIUS Piątnica14
62KURYŁORomanSAGITTARIUS Piątnica0
63LEWKOJakub8
64LEWKOJakubGROT Białystok0
65LEWKOMariuszGROT Białystok5434
66LEWKOWioletta AgataGROT Białystok40
67ŁUKASIEWICZPawełGROT Białystok47
68ŁUKASIEWICZTamaraGROT Białystok23
69ŁUKSZAWaldemarGROT Białystok61
70MACIOROWSKITomaszGROT Białystok6
71MARCIŃCZYKTomaszGROT Białystok67
72NIEMYJSKIDamianLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna85
73NIKITIUKJanGROT Białystok8
74OBLACEWICZPiotrGROT Białystok867871
75OKSZTELPiotrGROT Białystok8577
76POGORZELSKIFranciszekGROT Białystok1
77PÓŁTORAKPawełLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna70
78PRUTISAndrzej MichałSAGITTARIUS Piątnica4
79RADECKIPiotrGROT Białystok66
80ROMATOWSKIWojciechGROT Białystok68
81RUCHLEWICZMariuszGROT Białystok75
82SADOWSKIKrzysztofGROT Białystok704652
83SANCZENKOMichałSAGITTARIUS Piątnica322055
84SARNAMaciejGROT Białystok33
85SIEŃKOGrzegorzKRECHOWIAK Augustów69
86SKIEPKOMichałSZWADRON Białystok49
87SKOBODZIŃSKIMariuszGROT Białystok6165
88SMACZNYDawidCLUB 308 Białystok6877
89SOKOLIKSebastianGROT Białystok795765
90SYLWESTRUKAndrzejGROT Białystok27
91SZPAKOWICZWiesławGROT Białystok553958
92SZYMAŃSKIKrzysztofGROT Białystok49
93SZYMULAKrzysztof81
94ŚNIECIŃSKIPawełSZWADRON Białystok81
95TICHONIUKRafałK-15 Halickie17
96WASZCZUKZbigniewGROT Białystok36
97WITKOWSKIRadosławGROT Białystok45
98ZARZECKIMaciejGROT Białystok8181
99ZRAJKOWSKIDanielSAGITTARIUS Piątnica85
100ZUBRYCKI Wojciech SZWADRON Białystok6680
Protokół nr. 4 Karabin sportowy 10 strzałów, postawa stojąc – Ksp10s
Miejsce
Nazwisko
Imię
Klub
01-05
02-02
03-02
04-06
05-18
06-01
Średnia
1SAROSIEKMichałGROT Białystok65586565536464,75
2ŁAZEWSKITomaszGROT Białystok515039525351,50
3CIELOSZCZYKRobertGROT Białystok5056375148,50
4KAPANAJKOBohdanGROT Białystok18493340673447,50
5NITKIEWICZJacekLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna3359455147,00
6GUZIEJKOWiesławGROT Białystok4944444746,00
7WĘGRZYNIAKGrzegorzGROT Białystok3658312838,25
8OSSOLIŃSKIWojciechGROT Białystok5428362636,00
9WISZOWATYGrzegorzGROT Białystok2734303230,75
10GOŁĘBIOWSKIMarekGROT Białystok2318353828,50
11PIAŚCIKRomualdGROT Białystok271235621623,75
12ANTYCHOWICZJarosławK-15 Halickie3243
13BANELMaciejGROT Białystok43
14BANKIEWICZArkadiuszGROT Białystok4215
15BOHDANOWICZPiotrGROT Białystok37
16BOŁTROMIUK PawełK-15 Halickie30
17BOŁTRUCZUKZbigniewSZWADRON Białystok3
18BORKOWSKIPawełGROT Białystok274728
19BOROWSKITadeuszGROT Białystok3332
20BOROWSKI-BESZTATomaszGROT Białystok35
21BUNIAKMartaKALIBER Białystok48
22BUZONMarekGROT Białystok143130
23CHOMIUKMarcinGROT Białystok33
24CIOTROWSKIMarcin9MM Białystok10
25CZAJKOWSKILeszekSAGITTARIUS Piątnica3
26CZERECHKrzysztofGROT Białystok42
27DĄBROWSKITomaszGROT Białystok3313
28FIRSZPiotrGROT Białystok15
29GINSZTRomualdGROT Białystok6456
30GODLEWSKIKarolGROT Białystok5957
31HERBSZTGrzegorzGROT Białystok16
32HODUNRyszardGROT Białystok5450
33HRYNIEWICKIRafałGROT Białystok47
34HUSZCZADariuszGROT Białystok253320
35JABŁOŃSKIMariuszGROT Białystok54
36JANUCIKJan4235
37JASIULEWICZJanuszSZWADRON Białystok13
38KARAŚGrzegorzGROT Białystok5331
39KIERCELPiotrGROT Białystok31
40KLEMIENIAJarosławGROT Białystok4332
41KOCISZAleksandraGROT Białystok464721
42KORNIEJCZYKBartoszGROT Białystok272738
43KOSSAKOWSKIRadosławGROT Białystok3643
44KOSSAKOWSKIWinicjuszGROT Białystok3217
45KOTOWICZMarcinGROT Białystok4436
46KOŻANAnnaGROT Białystok37
47KRAMARZPawełGROT Białystok233924
48KRAWIELStanisławGROT Białystok171925
49KRYNICKIKarolGROT Białystok474444
50KURCEWICZTomaszGROT Białystok354823
51KURYŁOAndrzejSAGITTARIUS Piątnica1119
52KURYŁORomanSAGITTARIUS Piątnica31
53LEWKOJakub4
54LEWKOMariuszGROT Białystok1033
55ŁUKASIEWICZPawełGROT Białystok41
56MACIOROWSKITomaszGROT Białystok30
57MARCIŃCZYKTomaszGROT Białystok516252
58NIEMYJSKIDamianLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna30
59NOWAKArturGROT Białystok39196
60OSTASZ-SOKOLIKAnnaGROT Białystok47
61PÓŁTORAKPawełLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna51
62PRUTISAndrzej MichałSAGITTARIUS Piątnica34
63ROMATOWSKIWojciechGROT Białystok33
64RUCHLEWICZMariuszGROT Białystok39
65RUTKOWSKIJózefGROT Białystok3847
66SADOWSKIKrzysztofGROT Białystok2636
67SANCZENKOMichałSAGITTARIUS Piątnica3635
68SARNAMaciejGROT Białystok39
69SIENICKIKonradGROT Białystok4863
70SIEŃKOGrzegorzKRECHOWIAK Augustów57
71SKIEPKOMichałSZWADRON Białystok32
72SKOBODZIŃSKIMariuszGROT Białystok5754
73SMACZNYDawidCLUB 308 Białystok3527
74SOKOLIKSebastianGROT Białystok3149
75SYLWESTRUKAndrzejGROT Białystok50
76SZYMAŃSKIKrzysztofGROT Białystok15
77TICHONIUKRafałK-15 Halickie25
78WASZCZUKZbigniewGROT Białystok46
79WISZOWATYBartosz20
80WITKOWSKIRadosławGROT Białystok44
81ZARZECKIMaciejGROT Białystok5737
82ZUBRYCKI Wojciech SZWADRON Białystok6515
Protokół nr. 5 Karabin długodystansowy – Kd10
Miejsce
Nazwisko
Imię
Klub
01-05
02-02
03-02
04-06
05-18
06-01
Średnia
1ANTYCHOWICZJarosławK-15 Halickie74,4
2BORKOWSKIPawełGROT Białystok34
3CIELOSZCZYKRobertGROT Białystok6963
4GUZIEJKOWiesławGROT Białystok5762,9
5HODUNRyszardGROT Białystok51
6HRYNIEWICKIRafałGROT Białystok6969,7
7KARAŚGrzegorzGROT Białystok56
8KORNIEJCZYKBartoszGROT Białystok3560,647,2
9KRYNICKIKarolGROT Białystok68,3
10KURCEWICZTomaszGROT Białystok72,466
11KURYŁOAndrzejSAGITTARIUS Piątnica56
12ŁAZEWSKITomaszGROT Białystok71,3
13NIEMYJSKIDamianLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna84,5
14NITKIEWICZJacekLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna80,3
15NOWAKArturGROT Białystok55
16PIAŚCIKRomualdGROT Białystok59
17PÓŁTORAKPawełLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna62,0
18RUDKOWSKIMarekGROT Białystok45,3
19SADOWSKIKrzysztofGROT Białystok68,7
20SAROSIEKMichałGROT Białystok8381,667,2
21SKIEPKOMichałSZWADRON Białystok42,8
22SOKOLIKSebastianGROT Białystok5666,064
23WISZOWATYGrzegorzGROT Białystok60,1
24ZARZECKIMaciejGROT Białystok65
Protokół nr. 5 Strzelba gładkolufowa 5 strzałów – S5
Miejsce
Nazwisko
Imię
Klub
01-05
02-02
03-02
04-06
05-18
06-01
Średnia
1SAROSIEKMichałGROT Białystok504948432747,50
2SOKOLIKSebastianGROT Białystok4546474144,75
3WISZOWATYGrzegorzGROT Białystok3844424241,50
4GUZIEJKOWiesławGROT Białystok4344374141,25
5KAPANAJKOBohdanGROT Białystok39423833403739,75
6WĘGRZYNIAKGrzegorzGROT Białystok474025411838,25
7BORKOWSKIPawełGROT Białystok313735442536,75
8PIAŚCIKRomualdGROT Białystok38301429301831,75
9GOŁĘBIOWSKIMarekGROT Białystok2731303831,50
10ANTYCHOWICZJarosławK-15 Halickie4131
11BANELMaciejGROT Białystok42
12BOŁTROMIUK PawełK-15 Halickie44
13BOROWSKI-BESZTATomaszGROT Białystok4532
14BUZONMarekGROT Białystok3043
15CHOMIUKMarcinGROT Białystok4442
16CIELOSZCZYKRobertGROT Białystok33
17CIOTROWSKIMarcin9MM Białystok24
18CZAJKOWSKILeszekSAGITTARIUS Piątnica42
19CZAPLICKIAndrzejGROT Białystok4125
20CZARNOCKIJerzyKALIBER Białystok3924
21CZERECHKrzysztofGROT Białystok3719
22GINSZTEliasz4749
23HERBSZTGrzegorzGROT Białystok34
24HODUNRyszardGROT Białystok28
25HUSZCZADariuszGROT Białystok74829
26JABŁOŃSKIMariuszGROT Białystok40
27JACHIMCZYKMarcinGROT Białystok36
28KARAŚGrzegorzGROT Białystok41
29KARETKOSławomirKŻR Podlasie 42
30KIERCELPiotrGROT Białystok40
31KOBYLIŃSKI Piotr GROT Białystok21
32KOCISZAleksandraGROT Białystok4134
33KOŁODZIEJSKAAnetaGROT Białystok38
34KOŁODZIEJSKIZbigniewSZWADRON Białystok42
35KORNIEJCZYKBartoszGROT Białystok35
36KOSSAKOWSKIRadosławGROT Białystok34
37KOSSAKOWSKIWinicjuszGROT Białystok3736
38KOTOWICZMarcinGROT Białystok3927
39KOŻANAnnaGROT Białystok4443
40KRAMARZPawełGROT Białystok3724
41KRAWIELStanisławGROT Białystok44
42KURCEWICZTomaszGROT Białystok4445
43KURYŁOAndrzejSAGITTARIUS Piątnica4629
44KURYŁORomanSAGITTARIUS Piątnica37
45LEWKOMariuszGROT Białystok4617
46MACIOROWSKITomaszGROT Białystok41
47MARCIŃCZYKTomaszGROT Białystok3642
48NIEMYJSKIDamianLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna45
49NIKITIUKJanGROT Białystok41
50NOWAKArturGROT Białystok4133
51OBLACEWICZPiotrGROT Białystok3322
52OKSZTELPiotrGROT Białystok3639
53OSSOLIŃSKIWojciechGROT Białystok473936
54PÓŁTORAKPawełLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna41
55PRUTISAndrzej MichałSAGITTARIUS Piątnica46
56ROMATOWSKIWojciechGROT Białystok27
57RUDKOWSKIMarekGROT Białystok38
58RUDNICKIBartoszK-15 Halickie50
59SADOWSKIKrzysztofGROT Białystok4128
60SANCZENKOMichałSAGITTARIUS Piątnica374242
61SIENICKIKonradGROT Białystok3731
62SIEŃKOGrzegorzKRECHOWIAK Augustów40
63SKIEPKOMichałSZWADRON Białystok454743
64SKOBODZIŃSKIMariuszGROT Białystok3741
65SMACZNYDawidCLUB 308 Białystok44
66SYLWESTRUKAndrzejGROT Białystok34
67SZPAKOWICZWiesławGROT Białystok3711
68SZYMAŃSKIKrzysztofGROT Białystok48
69ŚNIECIŃSKIPawełSZWADRON Białystok39
70TICHONIUKRafałK-15 Halickie6
71WISZOWATYBartosz42
72WITKOWSKIRadosławGROT Białystok11
73ZARZECKIMaciejGROT Białystok4841
74ZUBRYCKI Wojciech SZWADRON Białystok40
Protokół nr. 5 Strzelba Expert – S5x
Miejsce
Nazwisko
Imię
Klub
01-05
02-02
03-02
04-06
05-18
06-01
Średnia
1SOKOLIKSebastianGROT Białystok621141213,25
2PIAŚCIKRomualdGROT Białystok8-71113,25
3CIELOSZCZYKRobertGROT Białystok94-11-5-0,75
4CHOMIUKMarcinGROT Białystok-2
5GINSZTRomualdGROT Białystok3619
6GODLEWSKIKarolGROT Białystok-6
7HODUNRyszardGROT Białystok-3
8HRYNIEWICKIRafałGROT Białystok26
9JASIULEWICZJanuszSZWADRON Białystok0
10KARAŚGrzegorzGROT Białystok10
11KIERCELPiotrGROT Białystok10
12KOCISZAleksandraGROT Białystok-5
13KRAMARZPawełGROT Białystok2
14LEWKOMariuszGROT Białystok8
15ŁAZEWSKITomaszGROT Białystok-1
16MARCIŃCZYKTomaszGROT Białystok12
17NIEMYJSKIDamianLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna6
18OSSOLIŃSKIWojciechGROT Białystok23917
19PÓŁTORAKPawełLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna6
20PRUTISAndrzej MichałSAGITTARIUS Piątnica-14
21RUCHLEWICZMariuszGROT Białystok6
22RUDKOWSKIMarekGROT Białystok-4
23RUDNICKIBartoszK-15 Halickie10
24SAROSIEKMichałGROT Białystok33
25SKIEPKOMichałSZWADRON Białystok2528-6
26WĘGRZYNIAKGrzegorzGROT Białystok246
27WISZOWATYGrzegorzGROT Białystok11
28ZARZECKIMaciejGROT Białystok23
Protokół nr. 6 Pistolet Standard 30 strzałów, część dokładna – Pst30d
Miejsce
Nazwisko
Imię
Klub
01-05
02-02
03-02
04-06
05-18
06-01
Średnia
1BOHDANOWICZPiotrGROT Białystok239222253228235,50
2SOKOLIKSebastianGROT Białystok201220240229239232,00
3BOROWSKI-BESZTATomaszGROT Białystok237
4DĄBROWSKITomaszGROT Białystok175
5GODLEWSKIKarolGROT Białystok260249238
6KOŁODZIEJSKIZbigniewSZWADRON Białystok235
7ŁAZEWSKITomaszGROT Białystok224
8NOWAKArturGROT Białystok185195186
9SKOBODZIŃSKIMariuszGROT Białystok238
10SZYMULAKrzysztof225
11ZARZECKIMaciejGROT Białystok256245