Print Friendly, PDF & Email

Podlaskie Zawody Strzeleckie

Klasyfikacja Generalna 2019

Do klasyfikacji uwzględniane są cztery najlepsze wyniki w danej konkurencji. Zawodnicy startujące mniej niż 4 razy w roku w danej konkurencji, nie są brani pod uwagę w klasyfikacji.
Protokół nr. 1 Pistolet sportowy 10 strzałów część dokładna – Psp10d
Miejsce
Nazwisko
Imię
Klub
01-05
02-02
03-02
04-06
05-18
06-01
07-06
09-07
10-05
Średnia
1ŁAZEWSKITomaszGROT Białystok76917587918588,50
2SOKOLIKSebastianGROT Białystok908378899288,50
3MARCIŃCZYKTomaszGROT Białystok8173888382848986,00
4CZAPLICKIAndrzejGROT Białystok68788484787281,00
5KAPANAJKOBohdanGROT Białystok76718566727173786378,00
6BANKIEWICZArkadiuszGROT Białystok8273668777,00
7SZPAKOWICZWiesławGROT Białystok7174786772,50
8DĄBROWSKITomaszGROT Białystok6077707971,50
9WĘGRZYNIAKGrzegorzGROT Białystok6367807571,25
10OSSOLIŃSKIWojciechGROT Białystok637474666469,50
11BUZONMarekGROT Białystok5463735962,25
12GRYGOAndrzejGROT Białystok545817517058,25
13ŁUKASIEWICZPawełGROT Białystok2931466643,00
14POGORZELSKIFranciszekGROT Białystok4321424738,25
15ANTYCHOWICZJarosławK-15 Halickie90
16BARANOWSKIKarolGROT BIAŁYSTOK77
17BARTCZAKMajaKALIBER Białystok60
18BĄBCZYŃSKIKamilLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna74
19BERNEKIERJanuszGROT Białystok132362
20BOŁTRUCZUKZbigniewSZWADRON Białystok343066
21BOROWSKITadeuszGROT Białystok71
22BOROWSKI-BESZTATomaszGROT Białystok9494
23BUNIAKMartaKALIBER Białystok21
24BURAKPiotrK-15 HALICKIE54
25BURZYŃSKIMaciej GrzegorzCOMBAT SHOOTING Knyszyn7890
26CHMIELEWSKIPatrykKRECHOWIAK AUGUSTÓW41
27CIEMNICKIPiotrGROT Białystok91
28CIOTROWSKIMarcin9MM Białystok12
29CZARNIECKIGrzegorz9MM BIAŁYSTOK33
30DMOCHOWSKIWojciechLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna48
31DOBRYNIEWSKIJacekSAGITTARIUS PIĄTNICA85
32GINSZTEliasz817288
33GINSZTEliaszGROT Białystok78
34GODLEWSKIKarolGROT Białystok92
35GRONDEKKonradSAGITTARIUS Piątnica29
36HRYNIEWICKIRafałGROT Białystok6687
37HUSZCZADariuszGROT Białystok69
38JABŁOŃSKIMariuszGROT Białystok50
39JANUCIKJan4984
40JASIULEWICZJanuszSZWADRON Białystok30
41KACZANEUGENIUSZGROT Białystok53
42KARAŚGrzegorzGROT Białystok1377
43KARETKOSławomirKŻR Podlasie 81
44KARPIUKPawełGROT BIAŁYSTOK80
45KIERCELPiotrGROT Białystok80
46KLEMIENIAJarosławGROT Białystok7468
47KLUCZYKMichałKALIBER Białystok7872
48KOBYLIŃSKI Piotr GROT Białystok4
49KOCHANKatarzynaCLUB 308 Białystok79
50KOCISZAleksandraGROT Białystok36
51KORNIEJCZYKBartoszGROT Białystok72
52KOSSAKOWSKIRadosławGROT Białystok4758
53KOSSAKOWSKIWinicjuszGROT Białystok33
54KOSYL Artur Piotr67
55KOWALCZYKKamilGROT BIAŁYSTOK60
56KOŻANAnnaGROT Białystok55
57KRAMARZPawełGROT Białystok761673
58KRAWIELStanisławGROT Białystok181323
59KRYNICKIKarolGROT Białystok70
60KURCEWICZTomaszGROT Białystok8457
61KURYŁOAndrzejSAGITTARIUS Piątnica2726
62KURYŁORomanSAGITTARIUS Piątnica62
63ŁOZDOWSKIMaciejSAGITTARIUS PIĄTNICA7671
64ŁUKSZAWaldemarGROT Białystok6661
65MARCIŃCZYKAnnaGROT BIAŁYSTOK67
66MULTONWojciechGROT Białystok817289
67MUSZYŃSKIPawełLEGION Stargard30
68NIEMYJSKIDamianLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna86
69NIKITIUKJanGROT Białystok7170
70NISKIMichałGROT Białystok4747
71OKSZTELPiotrGROT Białystok868984
72OSTASZ-SOKOLIKAnnaGROT Białystok48
73PASZKORafałK-15 HALICKIE87
74PAWEŁKOŁukaszK-15 Halickie48
75POPŁAWSKIStanisławGROT Białystok25
76PÓŁTORAKPawełLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna5053
77PRUTISAndrzej MichałSAGITTARIUS Piątnica6762
78PYTEL-KARWOWSKAAnnaLEGION WSCHODNI
Turośń Kościelna
69
79PYTEL-KARWOWSKAAnnaLEGION WSCHODNI TUROŚŃ KOŚCIELNA55
80ROMATOWSKIWojciechSAGITTARIUS PIĄTNICA80
81RUCHLEWICZMariuszGROT Białystok58
82SADOWSKIKrzysztofGROT Białystok705965
83SARNAMaciejGROT Białystok46
84SIENICKIKonradGROT Białystok6668
85SIENKIEWICZAdamKALIBER Białystok7967
86SKOBODZIŃSKIMariuszGROT Białystok76
87SKÓRAWojciechSAGITTARIUS PIĄTNICA63
88SMACZNYDawidCLUB 308 Białystok7470
89SMYKMichał9MM Białystok64
90SYLWESTRUKAndrzejGROT Białystok4447
91SZAWLUKAnnaSZWADRON BIAŁYSTOK4050
92SZTABKOWSKIMariuszGROT Białystok85
93SZYMAŃSKIKrzysztofGROT Białystok4754
94SZYMAŃSKIŁUKASZK-15 HALICKIE8
95ŚNIECIŃSKIPawełSZWADRON Białystok76
96ŚREDZIŃSKIGrzegorzK-15 HALICKIE49
97WALENDZIUKKatarzyna BarbaraSZWADRON BIAŁYSTOK1843
98WALENDZIUKWojciechGROT BIAŁYSTOK3359
99WASZCZUKZbigniewGROT Białystok59
100WISZOWATYGrzegorzGROT Białystok627173
101WIŚNIEWSKIRafałAMATOR Wricław61
102WITKOWSKIRadosławGROT Białystok4
103ZAGAJEWSKAAgnieszka28
104ZARZECKIMaciejGROT Białystok888192
105ZARZECKI S. JERZEGOMaciejGROT BIAŁYSTOK38
106ZUBRYCKI Wojciech SZWADRON Białystok57
Protokół nr. 2 Pistolet sportowy 30 strzałów część dokładna – Psp30d
Miejsce
Nazwisko
Imię
Klub
01-05
02-02
03-02
04-06
05-18
06-01
07-06
09-07
10-05
Średnia
1BOHDANOWICZPiotrGROT Białystok271276269272265251252271272,50
2GINSZTRomualdGROT Białystok266270271264267,75
3ŁAZEWSKITomaszGROT Białystok254269258260267254263,50
4MARCIŃCZYKTomaszGROT Białystok258252255258267256239259,75
5SAROSIEKMichałGROT Białystok231239253259246239251247248252,75
6NOWAKArturGROT Białystok250221234228240253244,25
7WISZOWATYGrzegorzGROT Białystok168191185188177222185196,50
8WISZOWATYBartosz197197183188191,25
9ANTYCHOWICZJarosławK-15 Halickie254
10BAŁUTMarcinLOK Snajper Tczew198
11BIAŁECKIKrzysztof95
12BORKOWSKIPawełGROT Białystok196
13CHMIELEWSKIPatrykKRECHOWIAK AUGUSTÓW221
14CZAJKOWSKILeszekSAGITTARIUS Piątnica228
15CZARNIECKIGrzegorz9MM BIAŁYSTOK30
16CZARNOCKIJerzyKALIBER Białystok251
17DMOCHOWSKIWojciechLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna214
18GODLEWSKIKarolGROT Białystok280273278
19GROCHOWSKA-WOJTULEWICZBarbaraSZWADRON Białystok273
20GROCHOWSKIStanisławSZWADRON Białystok279277270
21HUSZCZADariuszGROT Białystok153215208
22JACHIMCZYKMarcinGROT Białystok104
23KIERCELPiotrGROT Białystok248
24KOBYLIŃSKI Piotr GROT Białystok101
25KOCHANKatarzynaCLUB 308 Białystok243
26KOŁODZIEJSKAAnetaGROT Białystok220
27KOŁODZIEJSKIZbigniewSZWADRON Białystok229250254
28KOMOSADariuszGROT Białystok161
29KORNIEJCZYKBartoszGROT Białystok218147
30KRAMARZPawełGROT Białystok240210
31KRAŚNICKIWojciechGROT Białystok63
32MARCIŃCZYKAnnaGROT BIAŁYSTOK236
33MULTONWojciechGROT Białystok249
34PASZKORafałK-15 HALICKIE231
35SKOBODZIŃSKIMariuszGROT Białystok256263
36ŚREDZIŃSKIGrzegorzK-15 HALICKIE67
37WĘGRZYNIAKGrzegorzGROT Białystok209226222
38ZARZECKIMaciejGROT Białystok278
Protokół nr. 3 Pistolet centralnego zapłonu 10 strzałów część dokładna – Pcz10d
Miejsce
Nazwisko
Imię
Klub
01-05
02-02
03-02
04-06
05-18
06-01
07-06
09-07
10-05
Średnia
1SAROSIEKMichałGROT Białystok88838685908590848088,50
2SIENICKIKonradGROT Białystok88788283848585,00
3GINSZTRomualdGROT Białystok8479858683,50
4NOWAKArturGROT Białystok748161838708383,50
5POPŁAWSKIStanisławGROT Białystok667684727982698582,50
6CIELOSZCZYKRobertGROT Białystok8285697977688282,00
7CZAPLICKIAndrzejGROT Białystok8477766979758180,25
8OBLACEWICZPiotrGROT Białystok8678717677,80
9KOŻANAnnaGROT Białystok705673787975,00
10WĘGRZYNIAKGrzegorzGROT Białystok327073606663678573,75
11ŁAZEWSKITomaszGROT Białystok627766688373,50
12WISZOWATYGrzegorzGROT Białystok7570725766677071,75
13BORKOWSKIPawełGROT Białystok51607163697770,00
14GUZIEJKOWiesławGROT Białystok488348746968,50
15DĄBROWSKITomaszGROT Białystok557178586568,00
16KAPANAJKOBohdanGROT Białystok124378663368535566,75
17BANKIEWICZArkadiuszGROT Białystok7686247866,00
18KRAMARZPawełGROT Białystok6774398365,75
19KOSSAKOWSKIWinicjuszGROT Białystok66694550625462,75
20KURCEWICZTomaszGROT Białystok485871635060,50
21OSSOLIŃSKIWojciechGROT Białystok607260423358,50
22SZPAKOWICZWiesławGROT Białystok5539586454,00
23LEWKOMariuszGROT Białystok5434505347,75
24HUSZCZADariuszGROT Białystok2834783744,25
25GOŁĘBIOWSKIMarekGROT Białystok52523022202740,25
26ŁUKASIEWICZTamaraGROT Białystok2347304736,75
27KRYNICKIKarolGROT Białystok4525403335,75
28PIAŚCIKRomualdGROT Białystok1883719121415,75
29ANTYCHOWICZJarosławK-15 Halickie6786
30BAGIŃSKIPawełGROT Białystok1734
31BAŁUTMarcinLOK Snajper Tczew43
32BANELMaciejGROT Białystok56
33BARANOWSKIKarolGROT BIAŁYSTOK54
34BARTCZAKMajaKALIBER Białystok28
35BĄBCZYŃSKIKamilLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna81
36BECKMariuszGROT Białystok9
37BIAŁECKIKrzysztof27
38BOHDANOWICZPiotrGROT Białystok8391,1
39BOŁTROMIUK PawełK-15 Halickie65
40BOŁTRUCZUKZbigniewSZWADRON Białystok5553
41BOROWSKITadeuszGROT Białystok775774
42BOROWSKI-BESZTATomaszGROT Białystok8477
43BUNIAKMartaKALIBER Białystok3
44BURZYŃSKIMaciej GrzegorzCOMBAT SHOOTING Knyszyn8391
45BUZONMarekGROT Białystok505775
46CHMIELEWSKIPatrykKRECHOWIAK AUGUSTÓW47
47CHOMIUKMarcinGROT Białystok937
48CIEMNICKIPiotrGROT Białystok898587
49CIOTROWSKIMarcin9MM Białystok10
50CZAJKOWSKILeszekSAGITTARIUS Piątnica54
51CZARNIECKIGrzegorz9MM BIAŁYSTOK24
52CZARNOCKIJerzyKALIBER Białystok859784
53CZECHOWICZJustyna49
54CZERECHKrzysztofGROT Białystok6123
55DAKOWICZKamil9MM Białystok50
56DMOCHOWSKIWojciechLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna11
57DOBRYNIEWSKIJacekSAGITTARIUS PIĄTNICA79
58FIRSZPiotrGROT Białystok23
59GINSZTEliaszGROT Białystok83
60GODLEWSKIKarolGROT Białystok9186
61GROCHOWSKIStanisławSZWADRON Białystok9390
62GRONDEKKonradSAGITTARIUS Piątnica31
63HERBSZTGrzegorzGROT Białystok336141
64HRYNIEWICKIRafałGROT Białystok6841
65JABŁOŃSKIMariuszGROT Białystok40
66JACHIMCZYKMarcinGROT Białystok66
67JANUCIKJan4753
68JASIULEWICZJanuszSZWADRON Białystok30
69JUCHIMOWICZTomaszKALIBER Białystok64
70KACZANEugeniuszGROT Białystok4432
71KARAŚGrzegorzGROT Białystok40
72KARETKOSławomirKŻR Podlasie 72
73KARPIUKPawełGROT BIAŁYSTOK82
74KĘDYŚPiotrLEGION WSCHODNI
Turośń Kościelna
55
75KIERCELPiotrGROT Białystok83
76KLEMIENIAJarosławGROT Białystok2959
77KLUCZYKMichałKALIBER Białystok5947
78KOCHANKatarzynaCLUB 308 Białystok77
79KOCISZAleksandraGROT Białystok373432
80KOŁODZIEJSKAAnetaGROT Białystok79
81KOŁODZIEJSKIZbigniewSZWADRON Białystok8589
82KORNIEJCZYKBartoszGROT Białystok637533
83KOSSAKOWSKIRadosławGROT Białystok466977
84KOSYL Artur Piotr24
85KOTOWICZMarcinGROT Białystok726756
86KOWALCZYKBartłomiej9mm Białystok78
87KOWALCZYKKamilGROT BIAŁYSTOK73
88KRAKÓWKAAndrzej77
89KURYŁOAndrzejSAGITTARIUS Piątnica14
90KURYŁORomanSAGITTARIUS Piątnica0
91LEWKOJakub80
92LEWKOWioletta AgataGROT Białystok40
93ŁOZDOWSKIMaciejSAGITTARIUS PIĄTNICA38
94ŁUKASIEWICZPawełGROT Białystok472810
95ŁUKSZAWaldemarGROT Białystok6155
96MACIOROWSKITomaszGROT Białystok6
97MARCIŃCZYKAnnaGROT BIAŁYSTOK75
98MARCIŃCZYKTomaszGROT Białystok6788
99MULTONWojciechGROT Białystok7485
100MUSZYŃSKIPawełLEGION Stargard24
101NIEMYJSKIDamianLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna85
102NIKITIUKJanGROT Białystok85
103NIWIŃSKIAdamGROT BIAŁYSTOK49
104OKSZTELPiotrGROT Białystok857787
105PASZKORafałK-15 HALICKIE80
106POGORZELSKIFranciszekGROT Białystok1
107PÓŁTORAKPawełLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna7076
108PRUTISAndrzej MichałSAGITTARIUS Piątnica426
109PYTEL-KARWOWSKAAnnaLEGION WSCHODNI
Turośń Kościelna
34
110PYTEL-KARWOWSKAAnnaLEGION WSCHODNI TUROŚŃ KOŚCIELNA14
111RADECKIPiotrGROT Białystok66
112ROMATOWSKIWojciechGROT Białystok6838
113ROMATOWSKIWojciechSAGITTARIUS PIĄTNICA75
114RUCHLEWICZMariuszGROT Białystok75
115RUDNICKIBartoszK-15 Halickie52
116SADOWSKIKrzysztofGROT Białystok704652
117SANCZENKOMichałSAGITTARIUS Piątnica322055
118SARNAMaciejGROT Białystok33
119SAWICKILeszekSZWADRON Białystok65
120SIEŃKOGrzegorzKRECHOWIAK Augustów69
121SKIEPKOMichałSZWADRON Białystok49
122SKOBODZIŃSKIMariuszGROT Białystok6165
123SKÓRAWojciechSAGITTARIUS PIĄTNICA6
124SMACZNYDawidCLUB 308 Białystok6877
125SMYKMichał9MM Białystok13
126SOKOLIKSebastianGROT Białystok795765
127SYLWESTRUKAndrzejGROT Białystok2720
128SZAWLUKAnnaSZWADRON BIAŁYSTOK5954
129SZTABKOWSKIMariuszGROT Białystok68
130SZYMAŃSKIKrzysztofGROT Białystok492958
131SZYMAŃSKIŁUKASZK-15 HALICKIE23
132SZYMULAKrzysztof81
133ŚNIECIŃSKIPawełSZWADRON Białystok8178
134TICHONIUKRafałK-15 Halickie17
135WALENDZIUKKatarzyna BarbaraSZWADRON BIAŁYSTOK29
136WALENDZIUKWojciechGROT BIAŁYSTOK47
137WASZCZUKZbigniewGROT Białystok36
138WIŚNIEWSKIRafałAMATOR Wricław44
139WITKOWSKIRadosławGROT Białystok45
140ZAGAJEWSKAAgnieszka44
141ZARZECKIMaciejGROT Białystok818193
142ZARZECKI S. JERZEGOMaciejGROT BIAŁYSTOK17
143ZRAJKOWSKIDanielSAGITTARIUS Piątnica85
144ZUBRYCKI Wojciech SZWADRON Białystok6680
145ŻYWALEWSKA-GÓRNANella42
Protokół nr. 4 Karabin sportowy 10 strzałów, postawa stojąc – Ksp10s
Miejsce
Nazwisko
Imię
Klub
01-05
02-02
03-02
04-06
05-18
06-01
07-06
09-07
10-05
Średnia
1SAROSIEKMichałGROT Białystok65586565536456626665,25
2GINSZTRomualdGROT Białystok6456505957,25
3CIELOSZCZYKRobertGROT Białystok50563751463759,154,03
4KAPANAJKOBohdanGROT Białystok18493340673451184252,25
5MARCIŃCZYKTomaszGROT Białystok516252394352,00
6NITKIEWICZJacekLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna33594551484951,75
7ŁAZEWSKITomaszGROT Białystok515039525351,50
8KRYNICKIKarolGROT Białystok4744445046,25
9GUZIEJKOWiesławGROT Białystok494444472746,00
10WĘGRZYNIAKGrzegorzGROT Białystok365831282938,50
11OSSOLIŃSKIWojciechGROT Białystok542836262536,00
12KURCEWICZTomaszGROT Białystok3548233334,75
13KRAMARZPawełGROT Białystok2339243831,00
14WISZOWATYGrzegorzGROT Białystok2734303220122330,75
15BUZONMarekGROT Białystok1431304530,00
16GOŁĘBIOWSKIMarekGROT Białystok231835382430,00
17PIAŚCIKRomualdGROT Białystok27123562162627,25
18HUSZCZADariuszGROT Białystok2533202726,25
19ANTYCHOWICZJarosławK-15 Halickie3243
20BAGIŃSKIPawełGROT Białystok16
21BAŁUTMarcinLOK Snajper Tczew51
22BANELMaciejGROT Białystok43
23BANKIEWICZArkadiuszGROT Białystok4215
24BARTCZAKMajaKALIBER Białystok24
25BĄBCZYŃSKIKamilLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna40
26BECKMariuszGROT Białystok28
27BOHDANOWICZPiotrGROT Białystok3730
28BOŁTROMIUK PawełK-15 Halickie30
29BOŁTRUCZUKZbigniewSZWADRON Białystok38
30BORKOWSKIPawełGROT Białystok274728
31BOROWSKITadeuszGROT Białystok3332
32BOROWSKI-BESZTATomaszGROT Białystok35
33BUNIAKMartaKALIBER Białystok48
34BURAKPiotrK-15 HALICKIE31
35BURZYŃSKIMaciej GrzegorzCOMBAT SHOOTING Knyszyn6071
36CHMIELEWSKIPatrykKRECHOWIAK AUGUSTÓW14
37CHOMIUKMarcinGROT Białystok33
38CIOTROWSKIMarcin9MM Białystok10
39CZAJKOWSKILeszekSAGITTARIUS Piątnica3
40CZARNIECKIGrzegorz9MM BIAŁYSTOK24
41CZERECHKrzysztofGROT Białystok42
42DAKOWICZKamil9MM Białystok33
43DĄBROWSKITomaszGROT Białystok3313
44DMOCHOWSKIWojciechLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna17
45DOBRYNIEWSKIJacekSAGITTARIUS PIĄTNICA25
46FIRSZPiotrGROT Białystok15
47GINSZTEliaszGROT Białystok34
48GODLEWSKIKarolGROT Białystok5957
49HERBSZTGrzegorzGROT Białystok162822
50HODUNRyszardGROT Białystok5450
51HRYNIEWICKIRafałGROT Białystok4720
52JABŁOŃSKIMariuszGROT Białystok54
53JANUCIKJan4235
54JASIULEWICZJanuszSZWADRON Białystok1313
55JURKUNPawełSZWADRON Białystok13
56KARAŚGrzegorzGROT Białystok5331
57KARPIUKPawełGROT BIAŁYSTOK51
58KĘDYŚPiotrLEGION WSCHODNI
Turośń Kościelna
24
59KIERCELPiotrGROT Białystok31
60KLEMIENIAJarosławGROT Białystok4332
61KLUCZYKMichałKALIBER Białystok2442
62KOCHANKatarzynaCLUB 308 Białystok53
63KOCISZAleksandraGROT Białystok464721
64KOMOSADariuszGROT Białystok28
65KORNIEJCZYKBartoszGROT Białystok272738
66KOSSAKOWSKIRadosławGROT Białystok364322
67KOSSAKOWSKIWinicjuszGROT Białystok3217
68KOTOWICZMarcinGROT Białystok443641
69KOWALCZYKKamilGROT BIAŁYSTOK7
70KOŻANAnnaGROT Białystok3749
71KRAWIELStanisławGROT Białystok171925
72KURYŁOAndrzejSAGITTARIUS Piątnica1119
73KURYŁORomanSAGITTARIUS Piątnica31
74LEWKOJakub4
75LEWKOMariuszGROT Białystok103341
76ŁOZDOWSKIMaciejSAGITTARIUS PIĄTNICA23
77ŁUKASIEWICZPawełGROT Białystok4135
78MACIOROWSKITomaszGROT Białystok30
79MARCIŃCZYKAnnaGROT BIAŁYSTOK35
80MUSZYŃSKIPawełLEGION Stargard12
81NIEMYJSKIDamianLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna30
82NISKIMichałGROT Białystok3812
83NITKIEWICZJacekLEGION WSCHODNI
Turośń Kościelna
52
84NIWIŃSKIAdamGROT BIAŁYSTOK20
85NOWAKArturGROT Białystok3919623
86OKSZTELPiotrGROT Białystok46
87OSTASZ-SOKOLIKAnnaGROT Białystok47
88PASZKORafałK-15 HALICKIE22
89PAWEŁKOŁukaszK-15 Halickie7
90PÓŁTORAKPawełLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna5136
91PRUTISAndrzej MichałSAGITTARIUS Piątnica3436
92ROBIENIEKMarcinKALIBER BIAŁYSTOK1935
93ROMATOWSKIWojciechGROT Białystok3337
94ROMATOWSKIWojciechSAGITTARIUS PIĄTNICA22
95RUCHLEWICZMariuszGROT Białystok39
96RUTKOWSKIJózefGROT Białystok384734
97SADOWSKIKrzysztofGROT Białystok2636
98SANCZENKOMichałSAGITTARIUS Piątnica3635
99SARNAMaciejGROT Białystok39
100SIENICKIKonradGROT Białystok486345
101SIENKIEWICZAdamKALIBER Białystok819
102SIEŃKOGrzegorzKRECHOWIAK Augustów57
103SKIEPKOMichałSZWADRON Białystok32
104SKOBODZIŃSKIMariuszGROT Białystok5754
105SMACZNYDawidCLUB 308 Białystok3527
106SMYKMichał9MM Białystok18
107SOKOLIKSebastianGROT Białystok3149
108SYLWESTRUKAndrzejGROT Białystok5042
109SZTABKOWSKIMariuszGROT Białystok52
110SZYMAŃSKIKrzysztofGROT Białystok1552
111SZYMAŃSKIŁUKASZK-15 HALICKIE21
112ŚREDZIŃSKIGrzegorzK-15 HALICKIE17
113TICHONIUKRafałK-15 Halickie25
114WALENDZIUKWojciechGROT BIAŁYSTOK33
115WASZCZUKZbigniewGROT Białystok46
116WISZOWATYBartosz20
117WIŚNIEWSKIRafałAMATOR Wricław21
118WITKOWSKIRadosławGROT Białystok44
119ZAGAJEWSKAAgnieszka19
120ZARZECKIMaciejGROT Białystok573734
121ZARZECKI S. JERZEGOMaciejGROT BIAŁYSTOK9
122ZUBRYCKI Wojciech SZWADRON Białystok6515
123ŻGAJAgnieszkaGROT BIAŁYSTOK33
Protokół nr. 5 Karabin długodystansowy – Kd10
Miejsce
Nazwisko
Imię
Klub
01-05
02-02
03-02
04-06
05-18
06-01
07-06
09-07
10-05
Średnia
1ANTYCHOWICZJarosławK-15 Halickie74,4
2BORKOWSKIPawełGROT Białystok34
3CIELOSZCZYKRobertGROT Białystok6963
4GUZIEJKOWiesławGROT Białystok5762,9
5HODUNRyszardGROT Białystok51
6HRYNIEWICKIRafałGROT Białystok6969,7
7KARAŚGrzegorzGROT Białystok56
8KORNIEJCZYKBartoszGROT Białystok3560,647,2
9KRYNICKIKarolGROT Białystok68,3
10KURCEWICZTomaszGROT Białystok72,466
11KURYŁOAndrzejSAGITTARIUS Piątnica56
12ŁAZEWSKITomaszGROT Białystok71,3
13NIEMYJSKIDamianLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna84,5
14NITKIEWICZJacekLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna80,3
15NOWAKArturGROT Białystok55
16PIAŚCIKRomualdGROT Białystok59
17PÓŁTORAKPawełLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna62,0
18RUDKOWSKIMarekGROT Białystok45,3
19SADOWSKIKrzysztofGROT Białystok68,7
20SAROSIEKMichałGROT Białystok8381,667,2
21SKIEPKOMichałSZWADRON Białystok42,8
22SOKOLIKSebastianGROT Białystok5666,064
23WISZOWATYGrzegorzGROT Białystok60,1
24ZARZECKIMaciejGROT Białystok65
Protokół nr. 5 Strzelba gładkolufowa 5 strzałów – S5
Miejsce
Nazwisko
Imię
Klub
01-05
02-02
03-02
04-06
05-18
06-01
07-06
09-07
10-05
Średnia
1SAROSIEKMichałGROT Białystok5049484327484547,248,75
2SOKOLIKSebastianGROT Białystok45464741463746,00
3SKIEPKOMichałSZWADRON Białystok4547434344,53
4WISZOWATYGrzegorzGROT Białystok3844424244414043,00
5GUZIEJKOWiesławGROT Białystok434437414242,50
6WĘGRZYNIAKGrzegorzGROT Białystok4740254118393041,75
7KAPANAJKOBohdanGROT Białystok39423833403744393641,25
8BORKOWSKIPawełGROT Białystok31373544254239,50
9MARCIŃCZYKTomaszGROT Białystok3642344539,25
10OSSOLIŃSKIWojciechGROT Białystok4739363439,00
11LEWKOMariuszGROT Białystok4617324134,00
12CIELOSZCZYKRobertGROT Białystok3326324433,75
13PIAŚCIKRomualdGROT Białystok3830142930182131,75
14GOŁĘBIOWSKIMarekGROT Białystok2731303831031,50
15ANTYCHOWICZJarosławK-15 Halickie4131
16BAGIŃSKIPawełGROT Białystok243
17BAŁUTMarcinLOK Snajper Tczew41
18BANELMaciejGROT Białystok42
19BARTCZAKMajaKALIBER Białystok40
20BĄBCZYŃSKIKamilLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna35
21BECKMariuszGROT Białystok38
22BIAŁECKIKrzysztof26
23BOŁTROMIUK PawełK-15 Halickie44
24BOROWSKI-BESZTATomaszGROT Białystok453240
25BURAKPiotrK-15 HALICKIE27
26BURZYŃSKIMaciej GrzegorzCOMBAT SHOOTING Knyszyn4144
27BUZONMarekGROT Białystok304344
28CHMIELEWSKIPatrykKRECHOWIAK AUGUSTÓW27
29CHOMIUKMarcinGROT Białystok4442
30CIOTROWSKIMarcin9MM Białystok24
31CZAJKOWSKILeszekSAGITTARIUS Piątnica42
32CZAPLICKIAndrzejGROT Białystok4125
33CZARNIECKIGrzegorz9MM BIAŁYSTOK1
34CZARNOCKIJerzyKALIBER Białystok392444
35CZERECHKrzysztofGROT Białystok3719
36DAKOWICZKamil9MM Białystok27
37DMOCHOWSKIWojciechLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna47
38DOBRYNIEWSKIJacekSAGITTARIUS PIĄTNICA34
39GINSZTEliasz474946
40GINSZTEliaszGROT Białystok47,1
41GRONDEKKonradSAGITTARIUS Piątnica19
42HERBSZTGrzegorzGROT Białystok343929
43HODUNRyszardGROT Białystok28
44HRYNIEWICKIRafałGROT BIAŁYSTOK33
45HUSZCZADariuszGROT Białystok74829
46JABŁOŃSKIMariuszGROT Białystok40
47JACHIMCZYKMarcinGROT Białystok36
48JASIULEWICZJanuszSZWADRON Białystok0
49JURKUNPawełSZWADRON Białystok41
50KARAŚGrzegorzGROT Białystok41
51KARETKOSławomirKŻR Podlasie 42
52KARPIUKPawełGROT BIAŁYSTOK40
53KIERCELPiotrGROT Białystok40
54KLUCZYKMichałKALIBER Białystok2940
55KOBYLIŃSKI Piotr GROT Białystok21
56KOCHANKatarzynaCLUB 308 Białystok42
57KOCISZAleksandraGROT Białystok413440
58KOŁODZIEJSKAAnetaGROT Białystok38
59KOŁODZIEJSKIZbigniewSZWADRON Białystok4247
60KORNIEJCZYKBartoszGROT Białystok35
61KOSSAKOWSKIRadosławGROT Białystok344226
62KOSSAKOWSKIWinicjuszGROT Białystok3736
63KOTOWICZMarcinGROT Białystok392711
64KOŻANAnnaGROT Białystok4443
65KRAMARZPawełGROT Białystok372411
66KRAWIELStanisławGROT Białystok44
67KRYNICKIKarolGROT Białystok27
68KURCEWICZTomaszGROT Białystok444538
69KURYŁOAndrzejSAGITTARIUS Piątnica4629
70KURYŁORomanSAGITTARIUS Piątnica37
71ŁOZDOWSKIMaciejSAGITTARIUS PIĄTNICA42
72MACIOROWSKITomaszGROT Białystok41
73MARCIŃCZYKAnnaGROT BIAŁYSTOK42
74MUSZYŃSKIPawełLEGION Stargard32
75NIEMYJSKIDamianLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna45
76NIKITIUKJanGROT Białystok4142
77NISKIMichałGROT Białystok4535
78NOWAKArturGROT Białystok413347
79OBLACEWICZPiotrGROT Białystok3322
80OKSZTELPiotrGROT Białystok3639
81PASZKORafałK-15 HALICKIE38
82PAWEŁKOŁukaszK-15 Halickie27
83PÓŁTORAKPawełLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna4143
84PRUTISAndrzej MichałSAGITTARIUS Piątnica4626
85PYTEL-KARWOWSKAAnnaLEGION WSCHODNI
Turośń Kościelna
37
86PYTEL-KARWOWSKAAnnaLEGION WSCHODNI TUROŚŃ KOŚCIELNA34
87ROBIENIEKMarcinKALIBER BIAŁYSTOK1335
88ROMATOWSKIWojciechGROT Białystok2742
89ROMATOWSKIWojciechSAGITTARIUS PIĄTNICA27
90RUDKOWSKIMarekGROT Białystok38
91RUDNICKIBartoszK-15 Halickie5045
92SADOWSKIKrzysztofGROT Białystok4128
93SANCZENKOMichałSAGITTARIUS Piątnica374242
94SAWICKILeszekSZWADRON Białystok45
95SIENICKIKonradGROT Białystok373132
96SIENKIEWICZAdamKALIBER Białystok2222
97SIEŃKOGrzegorzKRECHOWIAK Augustów40
98SKOBODZIŃSKIMariuszGROT Białystok3741
99SMACZNYDawidCLUB 308 Białystok44
100SYLWESTRUKAndrzejGROT Białystok3445
101SZPAKOWICZWiesławGROT Białystok3711
102SZTABKOWSKIMariuszGROT Białystok0
103SZYMAŃSKIKrzysztofGROT Białystok483744
104SZYMAŃSKIŁUKASZK-15 HALICKIE7
105ŚNIECIŃSKIPawełSZWADRON Białystok3934
106ŚREDZIŃSKIGrzegorzK-15 HALICKIE31
107TICHONIUKRafałK-15 Halickie6
108WALENDZIUKWojciechGROT BIAŁYSTOK20
109WISZOWATYBartosz42
110WIŚNIEWSKIRafałAMATOR Wricław28
111WITKOWSKIRadosławGROT Białystok11
112ZARZECKIMaciejGROT Białystok484147,2
113ZARZECKI S. JERZEGOMaciejGROT BIAŁYSTOK30
114ZUBRYCKI Wojciech SZWADRON Białystok40
115ŻGAJAgnieszkaGROT BIAŁYSTOK0
Protokół nr. 5 Strzelba Expert – S5x
Miejsce
Nazwisko
Imię
Klub
01-05
02-02
03-02
04-06
05-18
06-01
07-06
09-07
10-05
Średnia
1GINSZTRomualdGROT Białystok361934525,75
2SKIEPKOMichałSZWADRON Białystok2528-65024,25
3SOKOLIKSebastianGROT Białystok6211412252120,25
4OSSOLIŃSKIWojciechGROT Białystok239171115,00
5CIELOSZCZYKRobertGROT Białystok94-11-56182514,50
6WĘGRZYNIAKGrzegorzGROT Białystok24623-611,75
7PIAŚCIKRomualdGROT Białystok8-711166,50
9BAŁUTMarcinLOK Snajper Tczew4
10BARTCZAKMajaKALIBER Białystok11
11BĄBCZYŃSKIKamilLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna1
12CHMIELEWSKIPatrykKRECHOWIAK AUGUSTÓW21
13CHOMIUKMarcinGROT Białystok-2
14CZARNIECKIGrzegorz9MM BIAŁYSTOK0
15DAKOWICZKamil9MM Białystok5
16DMOCHOWSKIWojciechLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna14
17GODLEWSKIKarolGROT Białystok-6
18GRONDEKKonradSAGITTARIUS Piątnica-2
19HODUNRyszardGROT Białystok-3
20HRYNIEWICKIRafałGROT Białystok26
21JASIULEWICZJanuszSZWADRON Białystok0
22KARAŚGrzegorzGROT Białystok10
23KARPIUKPawełGROT BIAŁYSTOK-3
24KIERCELPiotrGROT Białystok10
25KOCISZAleksandraGROT Białystok-5
26KRAMARZPawełGROT Białystok2
27LEWKOMariuszGROT Białystok8
28ŁAZEWSKITomaszGROT Białystok-1
29MARCIŃCZYKAnnaGROT BIAŁYSTOK20
30MARCIŃCZYKTomaszGROT Białystok12
31NIEMYJSKIDamianLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna6
32PASZKORafałK-15 HALICKIE1
33PÓŁTORAKPawełLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna6
34PRUTISAndrzej MichałSAGITTARIUS Piątnica-14
35ROMATOWSKIWojciechSAGITTARIUS PIĄTNICA1
36RUCHLEWICZMariuszGROT Białystok6
37RUDKOWSKIMarekGROT Białystok-4
38RUDNICKIBartoszK-15 Halickie1031
39SAROSIEKMichałGROT Białystok334531
40SZYMAŃSKIKrzysztofGROT BIAŁYSTOK7
41WISZOWATYGrzegorzGROT Białystok11
42ZARZECKIMaciejGROT Białystok2321
43ZARZECKI S. JERZEGOMaciejGROT BIAŁYSTOK-6
Protokół nr. 6 Pistolet Standard 30 strzałów, część dokładna – Pst30d
Miejsce
Nazwisko
Imię
Klub
01-05
02-02
03-02
04-06
05-18
06-01
07-06
09-07
10-05
Średnia
1BOHDANOWICZPiotrGROT Białystok239222253228236239,00
2SOKOLIKSebastianGROT Białystok201220240229239246238,50
4BOROWSKI-BESZTATomaszGROT Białystok237
5CHMIELEWSKIPatrykKRECHOWIAK AUGUSTÓW198
6CZARNIECKIGrzegorz9MM BIAŁYSTOK33
7DĄBROWSKITomaszGROT Białystok175
8DMOCHOWSKIWojciechLEGION WSCHODNI Turośń Kościelna148
9GODLEWSKIKarolGROT Białystok260249238
10GROCHOWSKIStanisławSZWADRON Białystok254
11KOŁODZIEJSKIZbigniewSZWADRON Białystok235209
12ŁAZEWSKITomaszGROT Białystok224
13MARCIŃCZYKAnnaGROT BIAŁYSTOK200
14NOWAKArturGROT Białystok185195186
15PASZKORafałK-15 HALICKIE185
16SKOBODZIŃSKIMariuszGROT Białystok238
17SZYMULAKrzysztof225
18ZARZECKIMaciejGROT Białystok256245263