Kiedy:
październik 20, [email protected]:00 am – 3:00 pm Europe/Warsaw Strefa czasowa
2021-10-20T09:00:00+02:00
2021-10-20T15:00:00+02:00
Gdzie:
ul. Elewatorska 1
Grajewo
Polska
Kontakt:
Klub Strzelecki LOK Grot Białystok
+48 694 407 982
Szkolenie CC4 poziom P0 @ ul. Elewatorska 1 | Grajewo | Podlaskie | Polska

Grot Białystok oraz CC4 mają przyjemność zaprosić na jednodniowe szkolenie w zakresie podstaw w strzelaniu praktyczno – obronnym.

 

PISTOLET P0 – SZKOLENIE PODSTAWOWE WYRÓWNUJĄCE

 

Prowadzący: CC4 Radosław Rogowski 

Data: 20 października 2021 r.

Miejsce: adres strzelnicy zostanie podany do dnia 15.10

Ilość uczestników: 8

Godz. Rozpoczęcia: 9:00

 

Celem szkolenia jest nabycie praktycznych umiejętności bezpiecznego posługiwania się bronią palną w sytuacjach dynamicznych, tj. w ruchu, różnych postawach, z użyciem przesłon. Radzenie sobie z sytuacjami awaryjnymi typu zacięcia, czy niemożność użycia jednej z rąk.

 

Rejestracja na szkolenie 

Zakres szkolenia:

  • warunki bezpieczeństwa obowiązujące podczas zajęć z bronią palną
  • zasady bezpiecznego posługiwania się bronią palną
  • przyjmowanie postawy strzeleckiej – stojąca, klęcząca
  • chwyt, dobycie i przeładowanie broni, zgrywanie przyrządów oraz celowanie
  • praca na języku spustowym
  • wymiana magazynka (awaryjna)
  • doskonalenie ww. umiejętności obsługi i strzelania z broni krótkiej

 

Czas trwania – ok. 5 godzin w zależności od liczby uczestników

 

Są to zajęcia rozpoczynające cykl szkoleń w ramach treningu z wyszkolenia strzeleckiego.

Jest to również szkolenie wyrównujące dla osób z większym doświadczenie strzeleckim. W takim przypadku przedstawiane i wyjaśniane są w sposób praktyczny różnicę programowe.

 

Udział w szkoleniu wyrównującym umożliwia uczestnictwo w kolejnych etapach ścieżki rozwoju strzelca.

 

Zajęcia skierowane są do osób, które mają niewielkie doświadczenie lub chcących przypomnieć sobie podstawowe zasady posługiwania się pistoletem.

Prowadzone będą w formie teoretyczno-praktycznej: wykład, trening bezstrzałowy, strzelanie z wykorzystaniem pistoletów Glock.

 

Organizator zapewnia niezbędne wyposażenie (ochraniacze wzroku i słuchu, pas taktyczny, kabura i ładownica na magazynki).

 

Rejestracja na szkolenie

 

Ilość amunicji: 100 szt.

 

Cena kursu:

450 zł. (z własną bronią, osprzętem i amunicją),

550 zł (z bronią, osprzętem i amunicją organizatora),

 

 

Szkolenie odbywa się w ramach cyklu szkoleń Ścieżka Rozwoju Strzelca:

 

Osoby, które uczestniczyły już w szkoleniach CC4 / Grom Group mogą być dopuszczone do udziału w zajęciach na wyższych poziomach (ogłoszenia terminów wkrótce). Prosimy o kontakt indywidualny w tej sprawie

 

W przypadku, jeśli byłeś uczestnikiem poziomu P0 dawniej niż 1 rok, zalecamy do zapisania się na poziom podstawowy

 

 Rejestracja na szkolenie

 

Motywacje dla zapisania się do klubu strzeleckiego, czy chociażby tylko “postrzelanie” u każdego są różne. Jedni chcą to robić tylko dla rozrywki i ciekawego spędzenia czasu. Są osoby, których napędza rywalizacja sportowa i lubią się systematycznie rozwijać. Sprawdzeniem tego są regularne zawody. Bywają rodzice, chcący spędzać więcej czasu ze swoimi dziećmi. Strzelectwo daje taką możliwość. Są też kolekcjonerzy, których fascynuje zbieranie oryginalnych egzemplarzy broni, nie tylko historycznej. Na pewno jednak dużą część strzelców stanowią ci, którzy myślą o niej jako o dodatkowym środku bezpieczeństwa…

Szkolenia z cyklu Ścieżki Rozwoju Strzelca zakładają, że działamy w pojedynkę, że potencjalna sytuacja będzie nieprzyjemna i zaskakująca. Nie należy się też dziwić, że zawsze rekomendowaną formą obrony będzie unikanie niebezpiecznych sytuacji na tyle na ile to możliwe, a wszelkie objawy “kowbojowania” będą krytykowane. Szkolenia mają na celu jak najlepsze opanowanie obsługi manualnej broni. Wchodzi w to m. in. obsługa ładowania, usuwania zacięć, celowania na różnych dystansach i w różnych postawach. Istotnym elementem szkoleń jest praca w ruchu jak też rozwiązywanie sytuacji które mogą się zdarzyć, np. niemożność używania ręki wiodącej.

Nasi instruktorzy CC4 są współautorami programów szkoleń oferowanych przez Grom Group. Oprócz szkoleń z bronią, niezwykle istotnymi elementami są szkolenia medyczne oraz psychologiczne. Całość ma dostarczyć kompleksowy mindset i umiejętności niezbędne do tego, aby móc powiedzieć – “mam podstawowe kompetencje do tego, aby myśleć o broni palnej jako elemencie skutecznej obrony”. Nie oszukujmy się, aby być w pełni profesjonalnym strzelcem, trzeba poświęcić temu wiele lat w służbach. My możemy zaoferować jedne z najlepszych szkoleń w tym zakresie, dostępnych na rynku cywilnym.

 

Kontakt: [email protected]

 

Rejestracja na szkolenie

Dodaj komentarz